Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WILLIE NELSON - HEROES CD

08-06-2015, 2:52
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 38.09 zł     
Użytkownik alexanderwielki1
numer aukcji: 5339425087
Miejscowość Rzeszów
Wyświetleń: 2   
Koniec: 08-06-2015 03:00:56

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Liczba płyt w wydaniu: jedna
Opakowanie: w folii
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Willie Nelson - Heroes CD

WILLIE NELSON - HEROES CD

Pierwszy album Willie Nelsona nagrany dla Legacy Recordings zawierający nowe utwory wykonywane z zaproszonymi gośćmi, wśród których znaleźli się między innymi: Merle Haggard, Snoop Dogg, Kris Kristofferson, Billy Joe Shaver, Sheryl Crow, Jamey Johnson, Lukas Nelson oraz Micah Nelson.
Legacy Recordings i Sony Music z dumą ogłaszają wydanie długo oczekiwanego albumu z nowymi utworami oraz na nowo zaaranżowanymi klasycznymi piosenkami Willie Nelsona.Pierwszym wydawnictwem Willie Nelsona dla Legacy Recordings jest album "Heroes", na którym znalazły się nowe piosenki artysty, nowe wersje utworów z lat 30-tych i 40-tych ubiegłego wieku oraz piosenki nagrane z innymi artystami, wśród których znaleźli się miedzy innymi synowie artysty Lucas i Micah.Album otwiera duet Willie'go i Merle Haggard , znalazły się tu również piosenki z gościnnym udziałem takich artystów jak: Snoop Dogg Kris Kristofferson, Jamey Johnson czy Sheryl Crow.

Album "Heroes" to pierwsze z zapowiadanych wielu wydawnictw artysty dla Sony Music po ogłoszonym w lutym powrocie Wille'go do Wytwórni, z którą współpracował w latach 1[zasłonięte]975-19."Jestem naprawdę szczęśliwy z powrotu do Sony Music. Jesteśmy partnerami od wielu lat... Dzielimy wspaniałą historię i czeka nas kolejne wiele lat razem " powiedział Willie Nelson.Nadchodzące wydawnictwa artysty w wytwórni Legacy będą zawierać zarówno nowe utwory, jak również nagrania archiwalne i koncertowe ze wszystkich etapów jego kariery.

Podczas sześćdziesięcioletniej kariery nagrał Willie ponad 200 albumów zdobywając stałą pozycję w świecie muzyki. Dzięki niemu połączenie muzyki pop i country znalazło się na początku lat 60-tych w radiu, od połowy lat 70-tych stał się on gwiazdą światowego formatu. Jego pierwszy album "Red Headed Stranger" nagrany w Columbia Records w 1975 roku wywindował Nelsona na szczyty popularności nie tylko w Ameryce, ale również na całym świecie. Siedmiokrotny zdobywca nagrody Grammy, Willie Nelson otrzymał wiele innych wyróżnień, w tym American Music Awards oraz Country Music Awards. Jest on współorganizatorem akcji pomocy dla gospodarstw rolnych, cyklu rocznych imprez charytatywnych, które rozpoczęły się od koncertu w 1985 roku.

Wysyłka po 15.05.12

1. Merle Haggard & Lukas Nelson - A Horse Called Music
2. Snoop Dogg/Kris Kristofferson/Jamey Johnson - Roll Me Up And Smoke Me When I Die
3. That's All There Is To This Song
4. Lukas Nelson - No Place To Fly
5. Lukas Nelson - Every Time He Drinks He Thinks Of Her
6. Lukas Nelson & Sheryl Crow - Come On Up To The House
7. Billy Joe Shaver/Jamey Johnson - Hero
8. Lukas Nelson - My Window Faces The South
9. Lukas Nelson - The Sound Of Your Memory
10. Lukas Nelson & Ray Price - Cold War With You
11. Lukas Nelson - Just Breathe
12. Lukas Nelson - My Home In San Antone
13.  Lukas Nelson & Micah Nelson - Come On Back Jesus
14. The Scientist

Informacje o produkcji:
Dystrybutor: Sony Music
Nr katalogowy: 886[zasłonięte]60482
Rok wydania: 2012
Liczba płyt: 1