|
Tel 792 - 436 - 535
GG: 40[zasłonięte]536
E-mail: [zasłonięte]@wp.pl
Sklep czynny: Pn-Pt 9-19
sob 10-18
Numer konta :
22 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 337923
Na każdy przedmiot udzielamy
gwarancji 2 tygodnie!
Do każdego przedmiotu
otrzymujesz paragon!
Koniecznie zapoznaj się
ze stroną "O mnie"
Koszty wysylki:
1 gra 6,50 zł
przesylka polecona
priorytetowa
2 gry 8,50 zł
przesylka polecona
priorytetowa
3 gry 10zł
przesylka polecona
priorytetowa
Powyzej 3 gier przesylka
paczka 13zł
Odbiór osobisty możliwy
tylko po uprzednim
Kontakcie telefonicznym
lub mailowym
[zasłonięte]@wp.pl
|
Witamy serdecznie na naszej aukcji !!!
Oferujemy Grę na konsolę
WII
RESIDENT EVIL
THE DARKSIDE CHRONICLES
Resident Evil: Darkside Chronicles osadzony jest w realiach drugiej części popularnego cyklu o zombie. Jest 29 września 1998 roku i gracz musi walczyć z efektami wirusa „T” w fikcyjnym mieście Racoon City. Podobnie jak w Umbrella Chronicles mamy do czynienia z gatunkiem tak zwanego „celowniczka”. Kierowane postacie poruszają się jak po szynach do kolejnych lokacji. Gracz ma minimalny wpływ na drogę jaką podąży i jego głównym zadaniem jest zabicie napotkanych przeciwników. Za grę, odpowiedzialny jest japoński deweloper Cavia Inc., a wydawcą jest, jak zawsze w przypadku tej serii, Capcom.
Wirus „T” rozprzestrzenił się w Racoon City zmieniając jego mieszkańców w żądne krwi prymitywne istoty. Ponownie za tragedię odpowiedzialna jest korporacja Umbrella (ang. Parasol). Jednak to nie ona jest osią akcji tej części, tylko wewnętrzne demony skrywane w ciemnej stronie (ang. darkside) dusz głównych bohaterów. Wiele wątków, postaci i wydarzeń przedstawionych w RE:DC jest powiązanych z wcześniejszymi odsłonami, co sprawia że gra jest szczególnie atrakcyjna dla wiernych fanów.
By poznać rozbudowaną fabułę gracz wciela się w Claire Redfield lub Leona S. Kennedy'ego. Obydwoje są doskonale znanymi bohaterami poprzednich odsłon serii RE. Gdy gramy w trybie single player, nad losami towarzyszącego kompana kontrolę przejmuje Sztuczna Inteligencja. Natomiast multiplayer polega na kooperacji dwóch graczy na tej samej konsoli. Gra nie posiada opcji zabawy online lub LAN.
Łódź ul. Rzgowska 100/102
piętrowy budynek I piętro lok. 33
niedaleko stacji NESTE
Poniedziałek - Piątek
w godz. 9-19
Sobota 10-18
Stan Płyty : BDB
Rodzaj gry : SURVIVAL HORROR
Książeczka : TAK
System : PAL
Stan Pudełka i Okładki: Bdb
Do każdego zakupionego przedmiotu dołączamy paragon fiskalny co gwarantuje pełne bezpieczeństwo zakupu
Gwarancja 14 dni na podstawie paragonu!!!
tel 792 [zasłonięte] 535
Wysyłka w przeciągu 24h od daty wpłynięcia pieniążków na konto !!!
|