| Zobacz moje aukcje | Zadaj pytanie | Strona o mnie | Zobacz opinie o mnie| Dodaj do ulubionych sprzedawców |
KONTAKT S.A. ul. Chrobrego 31A 87-100 Toruń TEL: 056[zasłonięte]669-11 TEL: 056[zasłonięte]669-11 FAX: 056[zasłonięte]669-11 KOM: 505-[zasłonięte]-920 KOM: 510-[zasłonięte]-549 [zasłonięte]@kontakt-sa.pl GG: [zasłonięte]76256
KONTAKT S.A. FORTIS BANK Polska S.A. 43 1600 [zasłonięte] 1[zasłonięte]3450401 [zasłonięte] 950050
Koszty przesyłki określone są na każdej aukcji. Zakupiony towar wysyłamy po potwierdzeniu lub otrzymaniu wpłaty.
Po dokonaniu zakupu na moich aukcjach, proszę o określenie formy płatności, danych do wysyłki oraz aktualnego telefonu kontaktowego. Aby otrzymać FAKTURĘ VAT proszę o informację i podanie niezbędnych danych. Email: [zasłonięte]@kontakt-sa.pl
Towar zakupiony na moich aukcjach można odebrać w Toruniu:
Wyświetl większą mapę
- Ceny BRUTTO - Wystawiam faktury VAT - Tylko oryginalne produkty - Gwarancja jakości
Zapraszam do współpracy !
Koronka diamentowa wiertarska do gresu do wiercenia otworów w kaflach, w tym kaflach o 5 klasie twardości
Oferowane przez nas elektronarzędzia są ORYGINALNE, nowe i nieużywane objęte gwarancją producenta. Firma KONTAKT S.A. jest autoryzowanym dystrybutorem sprzętu firm: HITACHI, BOSCH, MAKITA, . Do każdej przesyłki klient otrzymuje kartę gwarancyjną oraz dokument zakupu.
Koronka diamentowa do gresu. Hitachi ma zaszczyt przedstawić Państwu nową linię specjalistycznych koronek diamentowych do wiercenia otworów w kaflach, w tym kaflach o 5 klasie twardości. Te bardzo sprawne narzędzia stanowią prawdziwy skok w jakości pracy w porównaniu do rozwiązań tradycyjnych. Koronki do gresu Hitachi są najbardziej efektywnym narzędziem do wiercenia szerokiej gamy dostępnych na rynku twardych kafli. Wiertło musi pracować "na morko".
Nasyp diamentowy na wywiniętym brzegu głowicy. - Łatwy start. - Utrudniony efekt myszkowania wiertła po materiale.
Spiralny kanalik wodny. - Odwrócona spirala na bocznej powierzchni koronki wykorzystuje - ruch obrotowy wiertła do ciągłego doprowadzenia wody. - Chłodzenie wodne wydłuża żywotność wiertła.
Ścianki boczne trzymające rdzeń. - W trakcie pracy ścianki opierają się na rdzeniu powstającym - w trakcie wiercenia. - Brak ryzyka uślizgu wiertła
Duża przestrzeń do usuwania urobku. - Dzięki dużemu otworowi na boku korony łatwo jest usuwać rdzenie po wierceniu.
Mogą być używane z narzędziami bateryjnymi. - Niewrażliwe na zmianę warunków wiercenia. - Niewrażliwe na prędkość obrotową.
Solidna konstrukcja. - Nowy sposób lutowania powierzchni diamentowej pozwala koronce lepiej znosić trudne warunki pracy. - Koronka nie pęka jeśli w trakcie wiercenia nie jest ustawiona dokładnie w osi. - Korpus z wytrzymałej stali.
Zakres dostawy:
Tylko u nas masz 100% pewności że kupujesz oryginał!
KONTAKT S.A. 87-100 Toruń ul. Chrobrego 31A tel./fax (56) [zasłonięte]669-11 [zasłonięte]@kontakt-sa.pl