powiększ
126 zł
Dostępny
natychmiastowa wysyłka
więcej >>
- Numer katalogowy:
- 708908
- Produkt fabrycznie nowy
- Gwarancja:
- 24 miesiące
- Przedłuż gwarancję
- do 5 lat bezpieczeństwa i komfortu użytkownika
- Wystawiamy faktury VAT
-
Dostępne metody płatności:
- przelew bankowy
- płatności PayU
- pobranie przy odbiorze (gotówka)
- RATY
Ciesz się doskonałą jakością obrazu i dźwięku przy oglądaniu materiałów z płyt DVD/CD w wielu formatach. Wieloformatowy odtwarzacz DVD/CD SONY DVP-SR160 który zmieści się nawet w najbardziej ograniczonej przestrzeni.
Duże możliwości w małej obudowie - ten nieduży odtwarzacz DVD ma tylko 270 mm szerokości, dzięki czemu swobodnie mieści się w nawet najbardziej ograniczonej przestrzeni. Mimo małych wymiarów, pozwala na odtwarzanie płyt w wielu formatach. Łatwo go też podłączyć do zestawu muzycznego hi-fi w celu poprawy jakości dźwięku do filmu.
Obraz i dźwięk jakości DVD w niewielkiej, uniwersalnej obudowie - kompaktowy rozmiar tego odtwarzacza DVD sprawia, że jest on idealny do użytku w kuchni lub sypialni. Odtwarza filmy, muzykę i zdjęcia w wielu formatach.
Szybkie lub wolne odtwarzanie filmów z dźwiękiem - teraz możesz cieszyć się szybkim odtwarzaniem filmów z wyraźnym dźwiękiem. Możesz również odtwarzać nagrania w zwolnionym tempie, by śledzić akcję sportową lub słuchać w ten sposób programów uczących języków obcych.
Parametry
| Kolor |
Czarny
|
| Załączone wyposażenie |
Pilot
|
| Gwarancja |
24 miesiące
|
Fizyczne
| Wysokość [mm] |
38.5
|
| Szerokość [mm] |
270
|
| Głębokość [mm] |
209
|
Techniczne
| Rodzaj odtwarzanych płyt |
DVD DVD-R DVD-RW DVD R DVD RW CD-R CD-RW CD MP3 WMA AAC LPCM MPEG-4 DVD-Video Audio CD VCD SVCD DVD R DL JPEG MPEG1 CD-text DVD text
|
| Przetwornik C/A wideo |
108 MHz/12 bit
|
| System telewizyjny |
NTSC/PAL
|
| Dekodery dźwięku |
DTS
|
| Zastosowane technologie |
| Inne |
Cyfrowe wyjście audio DTS Cyfrowe wyjście audio 96 kHz / 24 bity Wyświetlacz na panelu przednim Pobór mocy (w trybie czuwania): poniżej 0.5 W
|
Funkcje
| Konfiguracja |
Menu wyświetlane na ekranie (OSD) Wygaszacz ekranu
|
| Funkcje odtwarzania |
Natychmiastowa powtórka Wznowienie Przeglądanie tytułów / rozdziałów
|
| Pilot |
Tak
|
| Zastosowane technologie |
| Inne |
Tryb własnych ustawień obrazu Regulacja parametrów obrazu: ostrość/obraz/jasność/kolor/odcień
|
Złącza
| Wejście/wyjście scart |
B.d./Tak
|
| Wyjście optyczne/koaksjalne |
Nie/Tak
|
| Zastosowane technologie |
DLACZEGO MY?
Firma ELECTROpl jest jednym z największych elektromarketów w Polsce. Oferowane przez nas produkty, mają możliwie najniższe ceny.
Dysponujemy ogromnymi powierzchniami magazynowymi, dzięki czemu, sprzedawane przez nas produkty są dostępne od ręki !
Wysoką jakość naszej obsługi docenił serwis Allegro wyróżniając nas odznaczeniem standardu Allegro.
Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze.