Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów PL PC DVD używana BCM

27-02-2012, 20:37
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 37.01 zł      Aktualna cena: 37.01 zł     
Użytkownik edgaro_
numer aukcji: 2082253816
Miejscowość Bolesławiec
Licytowało: 10    Wyświetleń: 289   
Koniec: 05-02-2012, 19:57

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Wersja językowa gry: Polska
Granice wiekowe: Dla młodzieży, Dla dorosłych,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Polska wersja językowa
PC DVD

Gra używana, płyty z grą są w stanie idealnym, były w napędzie tylko raz przy instalacji. Płyty z dodatkami nigdy nie były odpalane.

Proszę zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi gry na stronie producenta, lub sprawdzić np. tutaj: http://www.systemrequirementslab.com

Wydaje mi się, że jest wszystko to co było przy zakupie oprócz papierowych figurek i monety. Monetę chcę sobie zostawić, figurki poskładałem (mogę na życzenie rozłożyć i dorzucić do zestawu ale nie ręczę za ich stan i kompletność elementów). Tak więc w zestawie:
-2 dyski DVD z grą,
-instrukcja do gry,

-2 dyski z dodatkami (video dvd i oficjalna ścieżka dźwiękowa),

-mapa, koperta,

-poradnik do gry,

-pudełko.

Zawartość zestawu na zdjęciach. Stan wszystkich elementów praktycznie jak nowy.

Zapraszam do licytacji bez ceny minimalnej. Nie odwołuje ofert.

Uwaga! Zwycięzca proszony jest o sprawdzenie zestawu zaraz po otrzymaniu i podjęcia decyzji o ewentualnym zwrocie. Nie będę przyjmował zwrotów kiedy wszystko jest ok ale ktoś uzna, że gra dla niego za trudna albo ma drewniany komputer i mu gra nie będzie działać:).

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, proszę pisać.

Zastrzegam sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem.


Dodano 2[zasłonięte]012-01 14:04
Sprzedawana przeze mnie gra nie jest wersją na platformę STEAM. Wystarczy zainstalować ją z płyt, wprowadzić kod aktywacyjny, ściągnąć patche i można grać.