Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WIATRAK WENTYLATOR PODŁOGOWY First 40 cm FA 5553-1

14-07-2014, 19:54
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 74.99 zł     
Użytkownik 24usb_pl
numer aukcji: 4334030177
Miejscowość gdańsk
Wyświetleń: 28   
Koniec: 14-07-2014, 19:33

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

KONTAKT
[zasłonięte]@24usb.pl 24usb.pl s.c.
ul. Konwaliowa 13
83-000 Juszkowo
Pruszcz Gdański
NIP: 604[zasłonięte]015-78
Jak trafić?
WYSYŁKA
1. Zdecydowana większość przesyłek wysyłana jest nie później jak 24 godziny od złożenia zamówienia. W szczególnych przypadkach zastrzegamy możliwość opóźnienia wysyłki do 3 dni.    

2. Za wysyłkę placisz tylko raz, chyba, że waga zamówionych przedmiotów przekracza 30kg (cena wysyłki w tym wypadku ustalana jest indywidualnie).
3. Przesyłki realizujemy:
Firma kurierska SIÓDEMKA
Paczkomaty InPost
Poczta Polska
GWARANCJA
1. Oferowany towar na naszych aukcjach jest nowy i oryginalny.

2. Produkty objęte są dwuletnią gwarancją, chyba, że w opisie aukcji jest podany inny okres.


SATYSFAKCJA GWARANTOWANA
Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do wyrażenia woli o odstąpieniu od umowy sprzedaży w ciągu 10 dni oraz zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.
PŁATNOŚCI
Płatności dokonywać można przez:
1. Płacę z Allegro (payu)
2. Przedpłata na konto
3. Płatne u kuriera za pobraniem

PRODUCENCI
Narzędzia:
YATO
DeWALT
DEDRA
STANLEY
W ofercie posiadamy również bogaty asortyment sprzętu komputerowego
OFERUJEMY:

WIATRAK WENTYLATOR PODŁOGOWY First 40 cm FA 5553-1

OPISWIATRAK WENTYLATOR PODŁOGOWY First 40 cm FA 5553-1
Kod produktu: FA 5553-1

PROMOCJA NA GORĄCE LATO, TERAZ TYLKO 74,99

WENTYLATOR PODŁOGOWY First 40 cm FA 5553-1

Łatwy w montażu, wentylator podłogowy, dający delikatne uczucie chłodu w upalne dni. Urządzenie posiada trzystopniową regulację prędkości nawiewu. Wyposażone jest w funkcję automatycznej oscylacji, dzięki czemu może obracać się w  kierunkach bocznych. Zwiększa to zasięg oddziaływania urządzenia. Dodatkowo kierunek nadmuchu można regulować zmieniając ręcznie kąt nachylenia głowicy. Solidna podstawa zapobiega upadkowi, a możliwość regulacji wysokości za pomocą rury teleskopowej, pozwala dodatkowo na ustawienie odpowiedniego pułapu nawiewu.


Zdjęcia
Zobacz nasze aukcje

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl