WIŚNIA wczesna KOJOU-NO-MAI SZKÓŁKA "ZAPACH ZIELENI"
Piękny, ozdobny, japoński krzew. W naszych warunkach klimatycznych dorasta do około 2 m wysokości Kwitnie bardzo obficie w kwietniu - przed rozwojem liści. Kwiatki lekkie, delikatne- powiewają na krzewie jak motyle. Liście drobne, powycinane, ozdobne, na jesień przebarwiają się w kolorze szkarłatu!!!! Pędy zygzakowate - idealne do tworzenia bonsai.
OKAZ DLA KOLEKCJONERÓW!!!!
Oferowana roślina ma 30-40 cm wysokości.
Jest ładnie wybarwiona, o regularnym pokroju, bardzo gęsta, uprawiana i wysyłana w doniczkach 2 litrowych. Duża bryła korzeniowa (2 litry) zapewnia bardzo szybki wzrost po wsadzeniu do gruntu. Roślina wysyłana z sezonową dawką nawozu.
Waga sadzonki 2 kg!!
Rośliny wysyłamy kurierem, koszt transportu:
1-30 kg 25 pln
31-60 kg 50 pln...
wysyłka "za pobraniem" +3,50 pln
Kupując inne rośliny na naszych aukcjach należy zsumować wagę sadzonek , aby obliczyć wspólny koszt dostawy (do 30 kg 25 zł).
!!! Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 604 [zasłonięte] 495 !!!
Odbiór osobisty :
we wsi Sosnowa (gm. Kamieniec Ząbkowicki) PN-PT 10.00-17.00 SOB. 09.00-14.00
we wsi Tąpadła (koło Sobótki) poniedz., środa, czwartek, sobota 9.00-13.00 wtorek i piątek 12.00-19.00
telefon (Tapadła) 606 [zasłonięte] 229
Możliwość dowozu roślin własnym transportem.