WENTYLATOR SUNON KDE2408PTB3-6 Server GWARANCJA
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik parts-WORLD-IT
numer aukcji: 4211277875
Miejscowość wroclaw
Wyświetleń: 13
Koniec: 18-05-2014, 19:02
Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
OPIS AUKCJI
OPIS AUKCJI
Witam.
Mamy do zaoferowania
Item Condition Used
Warranty 1 Month(s)
Voltage / Ampere / Size: SUNON KDE2408PTB3-6 Server - Square Fan DC 24V 2.4W, 80x80x25mm
Part Number: KDE2408PTB3-6
Wire Length (mm) - From the edge of fan: 120mm, 2-Wire, 3-Pin Connector