Wentylator stołowy HB DF2302BR czarno-czerwony
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Użytkownik M_Media
numer aukcji: 5435202051
Miejscowość Wrocław
Wyświetleń: 17
Koniec: 23-06-2015, 10:55
Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rodzaj wentylatora: stołowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha
Nasze Aukcje
Infolinia
509 [zasłonięte] 223
Biuro Obsługi Klienta
ul. Opolska 136
52-014 Wrocław
Odbiór osobisty na magazynie: Opolska 136, 52-014 Wrocław, w godzinach od 9:00 do 16:00
Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-17:00
Telefon: 509 [zasłonięte] 223
E-mail: [zasłonięte]@megamedia.pl
Dostawa
Nie wysyłamy za granicę
Tel. 509[zasłonięte]223
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU
Największe cechy i zalety:
25W, 2 prędkośći, średnica 23cm,autom. oscylacja,czarno/czerwony
Opis:
Z myślą o Tobie!
Dane techniczne:
  • Moc 25 W
  • Częstotliwość 50 Hz
  • Napięcie 220/240 V
  • Średnica 23 cm
  • Wydajność 1800 obr./min 20m?/min
  • Automatyczna oscylacja
  • Wymiary opakowania: 348 x 105 x 380 mm
  • Waga produktu brutto: 1,50 kg
  • Długość przewodu zasilającego: 160 cm
Wentylator występuje również w kolorach:
  • DF 2302W - biały