Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WCZASY DLA NARCIARZY-ODSPRZEDAM!!! OKAZJA!

31-01-2012, 21:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 700 zł     
Użytkownik _Madziusia_
numer aukcji: 2072075555
Miejscowość Klewki
Wyświetleń: 102   
Koniec: 26-01-2012 20:54:56
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

Mam do odsprzedania wycieczkę-wczasy dla narciarzy w Białym Dunajcu w terminie 28.01-04.02 dla trzech osób w cenie 700 zł/os. My nie mogliśmy wyjechać z pewnych względów. Wycieczka wcześniej kosztowała 899/os. Nie chcemy stracić całości wydanych pieniędzy a dla kogoś może być to doskonała oferta LAST MINUTE na ferie zimowe:)


Wycieczka jest organizowana przez sprawdzone biuro podróży Professjonal w Olsztynie. BIAŁY DUNAJEC-miejscowość położona 8 km od Zakopanego, 1 km od Poronina i 16 km od Łysej Polany (przejście graniczne). Jest to bardzo dobra baza turystyczna posiadająca walory krajobrazowe, bogactwo kultury i sztuki podhalańskiej. Najbardziej popularny wyciąg narciarski w pobliżu Białego Dunajca to Galicowa Grapa w Poroninie oraz na Harendzie. Poza tym w bezpośredniej okolicy Białego Dunajca zorganizowanych jest wiele wyciągów orczykowych (Murzasichle, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Kluszkowce,...)

ZAKWATEROWANIE: Pensjonat góralski z pięknym widokiem na wysokie szczyty Tatr, położony w niedalekiej odległości od AQUA PARKU z basenami termalnymi w SZAFLARACH. Pokoje 2,3,4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w tapczaniki, szafy, półki, stoliki, TV i dostępem do Internetu w każdym pokoju. Dom i gorąca woda ogrzewane są geotermalnie. Stołówka i świetlica w budynku pensjonatu. Świetlica wyposażona w sprzęt RTV oraz stół do tenisa.Ogółem 50 miejsc. WYŻYWIENIE: Trzy posiłki dziennie (śniadania i kolacje-szwedzki stół, obiad serwowany do stołu) Pierwszy posiłek-ciepła kolacja w dniu przyjazdu, ostatni-śniadanie w dniu wyjazdu+suchy prowiant na drogę.

TRANSPORT: Autokar klasy turystycznej z Olsztyna.

W CENIE ZAPEWNIONE:

 • zakwaterowanie, wyżywienie (3 x dziennie)
 • transport autokarem klasy turystycznej (kawa, herbata, rosołek, barszczyk gratis)
 • codzienne dowozy na wyciągi narciarskie (ZAKOPANE i okolice oraz SŁOWACJA-ROHACZE, BACHLEDOWA DOLINA), (karnety we własnym zakresie)
 • wycieczka całodniowa na SŁOWACJĘ na stok CHOPOK
 • jazda na nartach (karnety we własnym zakresie)
 • 1 wyjazd na baseny termalne na SŁOWACJI (bilety wstępu we własnym zakresie)
 • dowóz na baseny termalne w SZAFLARACH, w ZAKOPANEM i w BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ (zgodnie z programem obozu narciarskiego, karnety we własnym zakresie)
 • opiekę instruktora narciarstwa i snowboardu
 • impreza integracyjna przy zespole muzycznym z tradycyjna lampka wina -regionalna kolacja przy muzyce z pieczonym prosiakiem i przysmakami góralskimi
 • kulig z pochodniami, ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • gorący posiłek na stoku-zupa oraz kawa i herbata
 • ubezpieczenie narciarskie NNW, KL oraz podstawowe ubezpieczenie dla osób uprawiających rekreacyjne sporty narciarskie UWAGA! Ceny wyciągów narciarskich (orczykowych)-ok. 15 zł (10 zjazdów). Ubezpieczenie sprzętu narciarskiego oraz dodatkowe ubezpieczenie osób uprawiających sporty narciarskie należy wykupić we własnym zakresie.