- Liczba graczy: 2 - 4
- Wiek: 12+
- Czas gry: 90
- Wydawca: Fantasy Flight Games
- Wydanie: angielskie
- Instrukcja: polska
Gra Warcraft jest oparta na znanej grze internetowej pod tym samym tytułem. Jest to właściwie przeniesiona gra komputerowa na plansze. Producentom gry udało się doskonale tego dokonać. Cały czas ma sie wrażenie że gra się w Warcrafta znanego z komputerów.
Mamy do wyboru cztery frakcje: Ludzi, Nieumarłych, Nocne Elfy oraz Orki. Każda z ras ma swoje mocne i słabe strony. Np. Orki są bardz silne w walce wręcz, natomiast Nocne elfy mają najlepszych łuczników. Ponadto zachowany został podział na jednostki latające, łuczników i piechurów. W grze rozbudowywuje się baze, buduje nowe jednostki i udostonala stare, wysyła robotników do zbierania drewna i wydobywania złota w kopalniach. Niestety złoża surowców szybko się kończą, i nie można zapominać o ekspansji.Ciągłe walki dają dodatkową zalete którą jest zdobywanie doświadczenia przez jednostki. Każdemu komu podobają się gry strategiczne z pewnością poczuje się jak w domu przy rozgrywce w Warcrafta.
Oto dodatek z prawdziwego zdarzenia! Nie są to jakieś dodatkowe, nędzne karty, nie są to jakieś nowe, skromne przygody. Ten dodatek to coś, co zmieni Twoje dotychczasowe doświadczenia, Twoja rozgrywka w WarCrafta nabierze nowych możliwości!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Warcraft: Gra Planszowa
Uwaga! W grze występuje duża liczba elementów z napisami w języku angielskim (np. karty, plansze, itp.). Wszyscy gracze powinni znać ten język lub posiadać tłumaczenie elementów gry.
Dodatek zawiera:
- 16 nowych elementów planszy - Teraz otrzymasz nowe elementy, przy pomocy których będziesz mógł wzbogacić planszę, na której toczy się rozrywka. Dodatek zawiera również całkowicie nowy typ obszaru - wodę! Wyobraź sobie ogrom planszy, którą możesz zbudować z połączenia wszystkich elementów!
- Bohaterowie - W dodatku znajdziesz nowe budynki, które pozwalają budować.... Herosów!! Nareszcie - jeden z najwspanialszych elementów gry komputerowej dostępny będzie również w planszówce. Możesz ich rozwijać, mogą używać specjalnych zdolności, mogą nawet być ranni w bitwie! Wyobrażasz sobie...? Każda rasa może wybierać między 4 herosami.
- Neutralne jednostki (Creeps) - Teraz na planszy pojawią się dobrze wszystkim znane "Creepy". Zanim dojdziesz do przeciwnika będziesz musiał zmierzyć się z nimi - dwugłowymi ogrami i innymi dzikimi, groźnymi bestiami. A może sam przygotujesz scenariusz w którym Ty i Twój przyjaciel razem zmierzycie się z tymi stworami?
- Nowe, magiczne jednostki ras - Twój bohater nie tylko jest świetny w walce i może się rozwijać, ale również może przyzywać magicznych towarzyszy! Feniks, Żywiołaki, Zombie, Demony... teraz będą na Twoich usługach!
Produkty są fabrycznie nowe, oryginalnie zafoliowane. Do każdej przesyłki zawsze dołączamy paragon fiskalny,a na życzenie fakturę Vat.
Kupując kilka przedmiotów płacisz za przesyłkę tylko raz! W celu ustalenia jej wysokości skontaktuj się z nami!