Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

WALKING DEAD STEAM GIFT 5 SEZONÓW

30-05-2012, 15:47
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 68.99 zł     
Użytkownik Tictac-maniac
numer aukcji: 2346305582
Miejscowość Szczecin
Wyświetleń: 65   
Koniec: 24-05-2012, 11:18

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Angielska
Granice wiekowe: Dla młodzieży, Dla dorosłych,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Wszystkie gry wystawione na naszych aukcjach są legalne i oryginalne, pochodzą z oficjalnych źródeł. Dajemy 100% gwarancji na ich dożywotnie działanie. Masz pewność że gra raz dodana do konta zostanie na nim na zawsze.

   

Przedmiotem aukcji jest elektroniczna wersja gry na licencji ESD. Oznacza to że gra zostanie wysłana poprzez e-mail. Nie otrzymasz instrukcji, płyty CD oraz pudełka.

 

Wysyłka w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.

 
System operacyjny: Windows XP/ Vista/ 7
Procesor: Core 2 Duo 2 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Dysk twardy: 2 GB HDD
Karta graficzna: GeForce GTX 460 lub lepsza
Dźwięk: Kompatybilny z DirectX

LINKI:

68,99zł

Producent:          TellTale Games

Data wydania:     24.04.2012

Gatunek:            przygodowa

                  Metascore:          Gry-online:

Przedmiotem aukcji jest gra:

 Walking Dead

The Walking Dead to gra przygodowa autorstwa studia Telltale Games, znanego z epizodycznych produkcji takich jak Sam and Max, Wallace and Gromit, Tales of Monkey Island, Back to the Future oraz Jurassic Park. Całość bazuje na licencji wielokrotnie nagradzanej serii komiksowej stworzonej przez Roberta Kirkmana, wydawanej w naszym kraju pod tytułem Żywe Trupy.

Głównym bohaterem The Walking Dead jest Lee Everett. Akcja gry rozpoczyna się w momencie wybuchu apokalipsy zombie, w czasie, gdy Rick Grimes (bohater komiksowego pierwowzoru) zapada w śpiączkę. Kiedy infekcja rozpoczyna swoje krwawe żniwa, Lee siedzi skuty na tylnym siedzeniu radiowozu. Został aresztowany, bo zamordował człowieka, który sypiał z jego żoną. Autorzy postanowili przedstawić perypetie zupełnie nowej grupy osób, a główną inspiracją w procesie tworzenia gry jest dzieło Roberta Kirkmana, które jest traktowane przez deweloperów jako kanoniczna wersja historii. Gracze mogą odwiedzić miejsca i spotkać postacie znane z kadrów komiksu oraz dowiedzieć się o nich dodatkowych informacji. Gra została podzielona na pięć epizodów, a ukończenie każdego z nich zajmuje średnio około dwóch godzin.

Zabawa polega głównie na zwiedzaniu lokacji, prowadzeniu rozmów, zbieraniu przedmiotów i rozwiązywaniu zagadek. Od czasu do czasu pojawiają się również proste sekwencje zręcznościowe, ale warto zaznaczyć, że QTE (quick time events) nie grają tak ważnej roli w rozgrywce, jak to miało miejsce w poprzedniej produkcji studia Telltale Games – Jurassic Park. W przeciwieństwie do typowych gier o zombie, w The Walking Dead nie eksterminujemy hord nieumarłych. Autorzy postanowili na stonowaną rozgrywkę, a gracze muszą zachowywać się cicho, zwłaszcza w miejscach, gdzie chodzące trupy lubią przebywać.

The Walking Dead jest pierwszą grą studia Telltale, w której decyzje podejmowane przez graczy wpływają na doświadczenie płynące z rozgrywki. To, czego dokonujemy w pierwszym epizodzie, ma konsekwencje w późniejszych odsłonach historii. Warto zaznaczyć, że gracze mają ograniczony czas na podjęcie decyzji i nie otrzymują możliwości spokojnego zastanowienia się nad możliwymi reperkusjami. Jeśli chodzi o zagadki, które napotykamy w czasie rozgrywki, to nie reprezentują one „przygodówkowych problemów”, tylko odzwierciedlą realia apokalipsy zombie. Twórcy zadbali też o dużą interaktywność środowiska, co zapewnia graczom większą swobodę podczas rozwiązywania łamigłówek.

Tytuł cechuje się atrakcyjną, komiksową grafiką lekko stylizowaną na komiksowy pierwowzór autorstwa Roberta Kirkmana. Tytuł nie posiada trybu multiplayer i jest rozpowszechniany jedynie kanałami dystrybucji elektronicznej.

W celu szybszej wysyłki gier akceptujemy przesłane potwierdzenia płatności od użytkowników z minimum 30 pozytywnymi komentarzami. W przypadku płatności na poczcie, banku itp proszę przesłać wyraźne zdjęcie lub skan dowodu wpłaty (druczku), a w przypadku płatności online standardowego pliku pdf.

Posiadamy największy wybór gier STEAM na allegro! Jeśli aktualnie nie prowadzimy aukcji z grą którą jesteś zainteresowany napisz, postaramy się ją specjalnie dla Ciebie wystawić.


Zobacz także...

E-Mail:

 

[zasłonięte]@vp.pl

Gadu-Gadu:

 

[zasłonięte]91317

Przesyłka elektroniczna na e-mail przypisany do konta allegro. Jeżeli gra ma zostać przesłana na inny adres e-mail, proszę o zaznaczeniu tego w polu "Informacja dla sprzedającego". Znacznie przyspieszy to transakcję.

UWAGA proszę sprawdzać folder spam gdyż mail z grą może być uznany za niechcianą wiadomość.

 

Wysyłka gier następuje najpóźniej do 24h od zaksięgowania wpłaty.

ING Bank Śląski

 

55 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]5590023 [zasłonięte] 243535

Płacąc przelewem proszę podać w tytule nazwę użytkownika allegro oraz nazwę gry.

Najszybszym sposobem otrzymania gry jest płatność poprzez system PayU

 
GCS-AP1-R