FUH Szyk Ul. Drobika 15 08-110 Siedlce
Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.
Walizki wykonane z materiału typu CORDURA, wodoodporne, mocne i trwałe. Walizka usztywniana jest płytą polipropylenową, co zabezpiecza przedmioty podczas podróży. Tworzywo jest odporne na uderzenia czy naciski, a kształt pomaga w maksymalnym wykorzystaniu wnętrza. Sztywne boki i dno nadają jej stabilne wnętrze gdzie bez obaw możesz przewozić swój bagaż. Doskonale sprawdza się w podróżach lotniczych, gdzie bagaż szczególnie narażony jest na uszkodzenia. Posiada kłódkę szyfrową zabezpieczającą wnętrze walizki. Stelaż metalowy, trwały a zarazem lekki blokowany w dwóch położeniach. Układ jezdny składa się z kółek kauczukowych. Wnętrze walizki wyłożone gąbką zabezpieczającą bagaż przed wstrząsami i uderzeniami, posiada pasy mocujące bagaż. Wszystko razem jest funkcjonalne i tworzy doskonałą jakość tego produktu.
Najlepsze wykonanie w tak niskiej cenie!! /gwarancja - 24 m-cy/.
DANE TECHNICZNE
Cordura kółka kauczukowe kłódka szyfrowa podwyższona odporność na wilgoć łagodne narożniki pasy wewnętrzne mocujące bagaż uchwyty ułatwiające transport wysuwany dwupoziomowy stelaż wewnętrzny kieszenie przegroda wewnętrzna poszerzenie +5 cm
WZÓR 1017 BRAK!!!!!
WZÓR 09130
Dodano 2[zasłonięte]014-04 14:11 UWAGA! BRAK WZORU 1017!