Untitled Document
| Nasze aukcje |
Komentarze |
O nas |
Zadaj pytanie |
Dodaj do ulubionych |
|
Waga Beurer BF 100
Numer produktu: 860189
Producent: Beurer
Waga Beurer BF 100
Dzięki tej wadze diagnostycznej przyczyniasz się zdecydowanie do zachowania zdrowia. Służy ona do ważenia oraz do analizy Twoich osobistych danych kondycyjnych. Przeznaczona jest do użytku prywatnego. Analiza zgodnie z zasadami BIA (analizy impedancji bioelektrycznej). Ta waga, zamiast z jednej frekwencji, jak to zazwyczaj bywa, korzysta z dwóch różnych, celem dokładniejszego określenia oporu elektrycznego (impedancji). Poza tym, kontakt elektryczny z ciałem jest optymalizowany dzięki czterem elektrodom do dłoni i czterem do stóp. W ten sposób zwiększa się dokładność pomiaru i poprawia jakość analizy. Wyniki pomiaru rozsyłane są za pomocą fal radiowych w promieniu dwóch metrów. Wszystkie ustawienia wprowadzane są w prosty sposób przez innowacyjne menu i pokazane są na dużym wyświetlaczu, który może być obsługiwany w pięciu językach. Wyświetlacz może zostać przymocowany do wagi, do ściany albo ustawiony w dowolnym miejscu. Celem długoterminowego śledzenia wartości pomiarów, możesz przy pomocy dołączonego do zestawu kabla USB oraz oprogramowania przenieść dane na komputer i na nim zapisać. Waga stanie się Twoim osobistym trenerem.
Charekterystyka:
Zdejmowalny wyświetlacz XXL
Wskazanie masy ciała i tłuszczu w postaci diagramu
Precyzyjne pomiary dla górnej i dolnej części ciała za pomocą 8 elektrod
Specyfikacja techniczna:
| wym. |
(DłxSzer.xWys.) 330 x 330 x 41 mm |
| Kolor |
Czarny/Srebrny |
| Dalsze dane techniczne |
Przekaz radiowy 433 MHz |
| Dokładność |
100 g |
| Maks. udźwig |
150 kg |
| Miejsce w pamięci |
11 |
| Zaopatrzenie w energię |
Waga i panel - po trzy baterie typu Mignon |
W zestawie:
Waga diagnostyczna
Zdejmowalny panel
Mocowanie ścienne
Materiał do montażu
6 baterii typu Mignon
Kabel USB
Płyta CD z oprogramowaniem Easyfit
Instrukcje dla oprogramowania PC i wagi
Wyposażenie:
Osobny pomiar tłuszczu i masy mięśniowej górnej i dolnej części ciała wraz z wykazem pomiarów cząstkowych
Ciężar ciała i pomiar tłuszczu ukazane w postaci diagramu
Wykaz ostatnich 30 pomiarów dla 10 osób + tryb "gość"
Podział: tłuszcz, woda, mięśnie 0,1 %
Podział BMR (podstawowa przemiana materii), AMR (czynna przemiana materii) 1 kcal
Godzina i data widoczne również w trybie standby
Przekaz radiowy bez zakłóceń
Intuicyjne prowadzenie użytkownika w pięciu językach (D, GB, F, ES, I)
Interfejs PC (w zestawie kabel USB i oprogramowanie Easyfit)
Wyświetlacz XXL może zostać oddzielony od urządzenia i zamontowany na ścianie.
Warunki zakupu
Na wszystkie nasze produkty oferujemy 15 dniowy termin zwrotu oraz 24 miesięczną gwarancję - daje to pewność jakości towarów i bezpieczeństwa zakupów.
Nasze magazyny znajdują się w Niemczech dlatego czas dostawy towaru (pakowanie, nadanie, dostawa kurierem) wynosi do 6 dni roboczych (od poniedziałku do piątku).
|
|
|