Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

W38 Duża LEKKA Walizka TORBA z kodury NA KÓŁKACH

16-06-2012, 11:31
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 159 zł      Najwyzsza cena licytacji: 159 zł     
Użytkownik Jakosc_Cena
numer aukcji: 2291379053
Miejscowość Bielsko-Biała i Skoczów do uzg tel.
Licytowało: 5    Wyświetleń: 392   
Koniec: 21-05-2012, 16:15

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Rodzaj: Na dwóch kółkach

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

  • O MNIE
  • KOMENTARZE
  • INNE AUKCJE
  • REGULAMIN
NASZA OFERTA
  • Teczki
  • Nesesery
  • Torebki
  • Portfele
  • Na laptopa
  • Torby
  • Walizki
  • Plecaki

PaneleAllegro.pl

PaneleAllegro.pl





POJEMNA lekka walizka torba z kodury
marki BENZI

Na tej aukcji licytujesz DUŻĄ walizkę

Materiał:

Kodura – tkanina kaletnicza, wykonana z poliestru i pokryta PCV lub warstwą teflonu. Struktura włókien i metoda tkania zapewniają jej dużą wytrzymałość na otarcia i przetarcia. Materiał bardzo trwały, wytrzymały, wodoodporny, a ponadto, dzięki swej wewnętrznej strukturze bardzo lekki. Powszechnie stosowana do produkcji plecaków turystycznych, wyprawowych i rowerowych a także toreb, waliz, butów oraz wzmocnienia części garderoby, np. ubrań dla motocyklistów.

Budowa walizki:

Wymiary zewnętrzne:
Wysokość: 73 cm (wliczone wystające części walizki)
Szerokość: 47 cm
Głębokość: 28 cm bez poszerzenia (ok. 31 cm poszerzona )

Wymiary wewnętrzne:
Wysokość: 64 cm
Szerokość: 47 cm
Głębokość: 27 cm bez poszerzenia (ok. 30 cm poszerzona)
Waga: 4,3 kg

- wykonana z wzmocnionego poliestru, usztywniana, odporna na zarysowania i pęknięcia;
- możliwość powiększenia wnętrza o ok. 30% przez odpięcie zamka błyskawicznego na pokrywie;
- waliza posiada wewnętrzny stelaż (taka budowa stelaża zapobiega jego uszkodzeniu, np. przy przeładunku);
- stabilne, usztywnione wnętrze wyścielone poliestrową podszewką, bagaż zabezpieczony jest gumowymi pasami ;
- na wewnętrznej części pokrywy wszyte są cztery kieszenie porządkujące drobiazgi;
- dwa miękkie kauczukowe kółka są częściowo wbudowane w bryłę walizki (co również zmniejsza możliwość uszkodzenia);
- wysuwana dwustopniowa, aluminiowa rączka pozwala na wygodne prowadzenie bagażu;
- walizę można także nosić w ręku (posiada dwa płaskie uchwyty- u góry i z boku, oraz zabezpieczające stopki);
- na zewnątrz, z tyłu walizki znajduje się wszyta kieszeń na podręczne drobiazgi;
- solidny zamek zabezpieczony jest kłódką zamykaną na kluczyk.


Dostępne kolory:







Dostępne kolory widoczne na zdjęciach powyżej. Kolory na zdjęciach poniżej i miniaturze mogą być niedostępne.



Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszych produktów. Możecie Państwo zapoznać się z naszym produktem bez żadnego ryzyka. W sytuacji gdyby zakupiony towar nie spełniał Państwa wymagań w terminie 14 dni możecie Państwo odesłać towar i otrzymać zwrot pieniędzy bez podawania przyczyn swojej decyzji. Szczegóły na stronie "O mnie".





































KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ POZOSTAŁE AUKCJE