Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Wózek Dla Lalek GĄSKA Unikalny

17-01-2014, 18:42
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 142.90 zł     
Użytkownik malinowyslon
numer aukcji: 3864306255
Miejscowość Wałbrzych
Wyświetleń: 3   
Koniec: 17-01-2014 17:21:49

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Waga (z opakowaniem): 2.60 [kg]
Producent: Inny
Płeć: Dziewczynki
Wiek dziecka: 3 lata +
Materiał: Drewno, Tkanina
Certyfikaty i opinie: CE, EN 71
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Malinowy Słoń

  Numer art.8757

  Wózek dla lalek "Gąska "

  Wózek gąska, wykonany z mocnej płyty MDF, z odsłanianym daszkiem z materiału, zapewni długie godziny dobrej zabawy.  Produkt

  Materiał Drewno, Materiał
  płeć damski
  Dla dzieci od lat od 3 lat

  Opakowanie

  Waga z opakowaniem: 2.6 kg
  Opakowanie karton
  Wymiary ok. 45 x 26 x 40 cm  Malinowy Słoń proponuje zabawki mądre, które nie tylko bawią, uczą ale również rozwijają sprawnośc naszych dzieci.

  Dzięki nim nasze dziecko poznaje świat, literki, kształty, dźwięki i wiele innych nieodkrytych dotąd tajemnic.

  Adres: Malinowy Słoń ul. Poselska 17 58-316 Wałbrzych
  PayU

  Duże Zakupy, Jeden Koszt Przesyłki

  NAJPROSTSZE INSPIRUJE NAJBARDZIEJ

  Ostatnio do łask wracają tradycyjne zabawki wykonane z drewna i innych materiałów naturalnych czy tych wykonanych ręcznie. Współczesne zabawki mają w sobie dużo elektroniki, która jest ciekawie zaprojektowana, jednak to te najprostsze zabawki dają najwięcej możliwości rozwijania kreatywnego myślenia, wyobraźni bez narzucania formy i sposobu ich wykorzystania. Zabawki kreatywne zapewnią naszym dzieciom nie tylko zabawę, ale wpłyną pozytywnie na ich rozwój intelektualny, ponieważ nie narzucą sposobu ich wykorzystywania.

  Atest Bezpieczeństawa

  Jakość

  Recycling

  Wszystkie zabawki spełniają ścisłe wymogi normy europejskiej EN 71 – dla każdego produktu wystawiamy własny certifikat zgodności z normą.

  Badania ekspertów z działu kontroli jakości w Niemczech idą jeszcze dalej: co z naszego długoletniego doświadczenia w kwestii funkcjonalności i bezpieczeństwa dzieci nie spełni naszych wymogów nie dostanie się do naszego asortymentu.

  Ponadto wszystkie zabawki badane i testowane są w niezależnym Instytucie Badawczym.

  Materiały

  Drewno

  Drewno wraz ze swoimi walorami najlepszym materiałem do produkcji zabawek. Ponadto jest surowcem odnawialnym i bardzo wytrzymałym – nasze zabawki przekazywane są często z pokolenia na pokolenie. Do produkcji naszych drewnianych zabawek wykorzystywane jest wysokiej jakości drewno z ponownego zalesiania.

  Lakiery

  Wszystkie farby i lakiery, które wykorzystujemy do naszych zabawek są wyłącznie na bazie wodnej. Plastyfikatorów nie używamy.

  Tkaniny & Tworzywa sztuczne

  Oprócz wielu naszych drewnianych zabawek oferujemy także produkty wykonane z tworzyw sztucznych i tkanin. Tutaj podstawą jest dyrektywa 76/769/EWG "Ograniczeń we wprowadzaniu do obrotu i stosowaniu niektórych substancji i preparatów niebezpiecznych.” Wszystkie nasze produkty wykonane z tkaniny i / lub tworzyw sztucznych, są badane przez inspekcję pracy na niebezpieczne zawartości i zachowują wszystkie wymagane normy. Wszelkie zmiany wymogów są zawsze brane pod uwagę.

  GCS-AP1-R