|
WĘDKA ROBINSON DIPLOMAT JIG MASTER 2.70m 6-20g
Łowienie małymi przynętami gumowymi wymaga czułych i lekkich wędek. Łowiący powinien kontrolować ruch przynęty aby w razie wyczucie brania ryby natychmiast zaciąć. Seria Jig Master została stworzona do takiego łowienia. Dwa kije występujące w długościach 2,40 i 2,70 metra o ciężarze wyrzutu 6-20 gram to odpowiednie wędki do tej metody. Świetnie nadają się do łowienia w małych i dużych rzekach takich ryb jak klenie i jazie oraz do delikatnego łowienia szczupaków i sandaczy. Model krótszy nadaje się również do połowów z łódki okoni na większe przynęty.
Seria Diplomat
Seria niezwykle dopracowanych pod każdym względem węglowych wędzisk z wyższej półki. Obejmuje ofertę spinningów w zasadzie pokrywających wszelkie spotykane współcześnie metody, wędziska morskie oraz gruntowe (pickery i feedery).
Skonstruowane w oparciu o technologię CS-MATRIX (Ceramic System Matrix). Jest to system układania warstw grafitu, który zapewnia najmniejszą możliwą zawartość spoiwa (żywicy epoksydowej). Efektem są niezwykle lekkie, wytrzymałe blanki o znakomitych właściwościach rzutowych oraz amortyzujących (podczas holu).
Najważniejsze parametry:
- numer katalogowy: 1A-JM-270
- długość: 2.70m
- ciężar wyrzutowy: 6-20g
- długość transportowa: 1.42m
- waga: 145g
Gwarancja: 1 rok od daty zakupu.
W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt:
Telefon kontaktowy: (kom.) 785 [zasłonięte] 530 lub (091) 4 627 724 (od poniedziałku do piątku pomiędzy 8:00 a 16:00)
Email: [zasłonięte]@wedkarskisprzet.pl
numer GG: [zasłonięte]79421
Zapraszam na INNE MOJE AUKCJE
|