Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

VIAPRO z USA 10tab - POTĘŻNA EREKCJA + Feromony

23-01-2012, 9:30
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 149.90 zł     
Użytkownik ToyJoy
numer aukcji: 2024528209
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 18   
Koniec: 15-01-2012 23:20:00
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

mail ToyJoy[zasłonięte]@o2.pl
   
tel

http://status.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=35<span class=hidden_cl>[zasłonięte]</span>330&styl=0
510-[zasłonięte]-112

35[zasłonięte]330
TYLKO TERAZ !
 

Do każdego zakupionego zestawu specjalne feromony męskie Sexual Attraction 5ml Gratis !

Oferta Ważna tylko do zakończenia tej aukcji.

Płatne przy odbiorze: 19zł

Wpłata na konto: 15zł

Płatne przy odbiorze: 25zł

Wpłata na konto: 21zł

Nasze przesyłki pakowane są koperty bąbelkowe lub kartonik. Żaden jej element nie zdradza zawartości. Nadawcą jest adres domowy którego nazwa także jest w pełni dyskretna.

Paczki zaklejane są szeroką taśmą aby w trakcie transportu nic przypadkiem się nie otworzyło.

Umożliwiamy Państwu także 3 dyskretne rodzaje przesyłek:

  • zwykła paczka
  • odbiór "do rąk własnych"
  • Poste Restante
 
GALERIA ToyJoy  -  W Y B R A N E    O F E R T Y © 2[zasłonięte]003-20
 Net_Studio
?

 

Viapro - 10 kapsułek – Viagra nowej generacji!

 

 

Dostępny tylko u nas już teraz!

 

Skuteczność na wyższym poziomie od Viagry
 

 

 

Najpotężniejszy środek na erekcję dostępny na rynku bez recepty

 

 

Viapro jest najpotężniejszym i najefektywniejszym środkiem dostępnym na rynku. Zdecydowanie poprawia pożądanie i zdolność nagłej erekcji. Jego działanie jest natychmiastowe - wystarczy jedna tabletka na godzinę przed stosunkiem. Poprawia erekcje nawet na okres 24 godzin od spożycia tabletki. Pozwala wam odzyskać sprawność i spontaniczność w seksualnych relacjach. Regularne stosowanie pozwala na długoterminową poprawę Twoich seksualnych osiągnięć.

 

W czasie testów klinicznych badających działanie Viapro stwierdzono, że 95% mężczyzn uzyskało znaczącą poprawę swojej potencji i innych funkcji seksualnych! Zbliżony odsetek mężczyzn niemających problemów z potencją i erekcją odczuł niezwykłą poprawę swoich funkcji seksualnych. Nie musisz "łykać" go codziennie wystarczy wziąć na godzinę przed... działa 24 godziny!

 

.product/7/1/17/14dni.JPG

W badaniach udowodniono, że dzięki Viapro mężczyźni uzyskują:

 

 

- większe i pełniejsze erekcje

- redukcja problemów z przedwczesnym wytryskiem

- zwiększony obwód i długość penisa

- szybki czas reakcji na bodźce seksualne

- erekcję trwają znacznie dłużej

- lepszą i szybsza umiejętność regeneracji po szczytowaniu pozwalająca uzyskiwać kilkakrotne erekcje i orgazmy

 


 

 

 

Działanie:

 

 

Viapro zwiększa poziom libido o ok 150%. Powoduje, że erekcja następuje bardzo łatwo i szybko. Efekt jest natychmiastowy (wystarczy 1 godzina) i trwa ok. 24 godzin. Pomaga mężczyznom ponownie odzyskać spontaniczność we współżyciu seksualnym.

 

 

Kompleks składników zawartych w Viapro powoduje silniejsze i większe erekcje poprzez blokowanie enzymu Phosphodiesterase-5 (PDE-5). Pomaga to mięśniom gładkim w penisie odprężać się i poszerzać. Napływa więcej krwi do penisa. Efektem jest silna potencja. Erekcja następuje znacznie szybciej i łatwiej. Innym pozytywnym działaniem Viapro po dłuższym okresie przyjmowania jest ogólna poprawa działania mechanizmów popędu płciowego, intensyfikacja doznań seksualnych. Podnosi poziom testosteronu i dopaminy hormonów za które odpowiada nadnercze.

 

 

 

Zatrzymuje fizjologiczny wyłącznik wzwodu!

 

 

Tlenek azotu jest podstawą prawidłowych reakcji seksualnych. Działa rozkurczająco na naczynia krwionośne. Powoduje zwiększenie przepływu krwi, a w konsekwencji silną potencję i erekcje penisa u mężczyzny. Jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników odpowiadających za zachowania seksualne. Za badania nad nim w 1998 roku trzech amerykańskich naukowców Robert Furchgott, Louis Ignarro i Ferid Murad otrzymało Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Odkryli oni, że komórki wyścielające naczynia krwionośne pod wpływem różnych bodźców wytwarzają cząsteczki tlenku azotu. Viapro to najnowszej generacji preparat na potencje wykorzystujący odkrycia współczesnej medycyny!


 

 

 

Potencja a statystyka:

 

 

Dysfunkcja erekcji (ED erectile dysfunction) dotyka w różnym stopniu ponad 80% mężczyzn po 40-tce!

 

.product/7/1/17/wykres.jpg

 

 

Czy powinni godzić się na swój los i pozwolić narastać frustracjom? Zdecydowanie nie, ponieważ istotne są niekorzystne zmiany w waszym organizmie a nie lata. I to właśnie Viapro wielu tym problemom jest w stanie zaradzić. To da się leczyć. Super potencja gwarantowana. Jest najsilniejszą, znaną i co ważne naturalną jako ziołowy suplement diety alternatywą Viagry® dostępną na rynku, dodatkowo większe i silniejsze erekcje.

 

 

 

Dawkowanie:

 

 

Ma działanie zachowawcze - nie trzeba "łykać" go codziennie, aby działał jak inne suplementy diety tego typu, wystarczy przyjąć w zależności od organizmu 1-2 tabletki na godzinę przed aktywnością seksualną, by cieszyć się niezwykłą sprawnością seksualną przez 24 godziny!

 

 

Produkt najwyższej jakości wytworzony zgodnie z restrykcyjnymi zasadami GMP, przy pełnej kontroli nad wysoką jakością zawartych składników, całkowity proces wytwórczy ściśle kontrolowany i zgodny z normatywami prawnymi. Testowany dermatologicznie. Nie jest to lek, a naturalny suplement diety o działaniu zachowawczym.

 

 

 

Skład Viapro:

 

 

Tak szerokiego spektrum aktywnych składników nie oferuje żaden preparat ziołowy dostępny na rynku - zobaczcie zdrowa i naturalna potencja i erekcja nie jest to lek syntetyczny a w pełni naturalny i bezpieczny suplement diety bez żadnych negatywnych skutków ubocznych.

 

 

 

 

Jeśli masz poważne choroby np. związane z krążeniem, przyjmujesz leki, przed użyciem zasięgnij porady lekarza. Trzymaj poza zasięgiem dzieci!


 

 

Składniki (na 1 kapsułkę):

L-Arginine HCl, ekstrakt z Sarsparilla (Smilaxofficinalis), Avenea Sativa, Zyzphys, Capsicum annum, Eleutherococcus senticocus, Urtica dioca,  Sernoa rapens, Cucurbita pepo, składniki kapsułki.

 

 

Posiadamy w ofercie opakowania różnych ilości, wybierz odpowiadającą Tobie: