Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Venetica + 2 gry. Nowy PC DVD-ROM.

27-02-2012, 21:26
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 12.90 zł     
Użytkownik Katkir
numer aukcji: 2079609619
Miejscowość Warszawa
Wyświetleń: 21   
Koniec: 24-02-2012, 18:50

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Wersja językowa gry: Polska
Granice wiekowe: Dla młodzieży, Dla dorosłych,

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Venetica + Chrome + Spells of Gold. Nowy PC DVD-ROM.

Venetica:

Venetica to pierwsza gra cRPG niemieckiej firmy Deck13 Interactive, znanej wcześniej wyłącznie z tworzenia przygodówek. Do poprzednich dzieł ekipy zza Odry zaliczają się seria Ankh oraz Jack Keane.

Opisywana produkcja pozwala nam pokierować losami dziewczyny imieniem Scarlett. Młoda bohaterka charakteryzuje się nie tylko nieprzeciętną urodą i odwagą, ale posiada również nietypową rodzinę – dość powiedzieć, że sama jest córką Śmierci – mrocznego człowieka z krwi i kości, który strzeże równowagi w XVI-wiecznym mieście stylizowanym na Wenecję, działając na czele bractwa Corpus. Jego spokojne panowanie kończy się, gdy zgodnie ze swoją tradycją organizacja wybiera kolejną Śmierć. Następcą tym zostaje Viktor, wprawiony nekromanta, który miast wykonywać swoje obowiązki, zakłada konkurencyjną dla Corpusa grupę i pragnie zrealizować plan zagłady świata. Jedyną osobą mogącą stawić czoła nieprzyjacielowi jest Scarlett. Wojowniczka dopiero co dowiedziała się o swoim pozaziemskim pochodzeniu oraz magicznych mocach i nie wie na razie, jak sobie z nimi poradzić. W poznawaniu zdolności i zadaniu doprowadzenia renesansowego miasta do porządków sprzed rewolty nowo wybranej protagonistce musi pomóc gracz.

Podczas eksploracji wirtualnej Wenecji Scarlett może korzystać z broni białej (miecza, młota itp.), przydatnej w konfrontacjach z dużo większymi przeciwnikami, a także z zaklęć, użytecznych chociażby przy otwieraniu skrzyń oraz przejść do nowych lokacji. Naszej podopiecznej przychodzi także podróżować statkiem oraz badać niebezpieczne labirynty przy pomocy pochodni. W warstwie graficznej Venetiki widoczne jest duże podobieństwo do poprzednich projektów Deck13 Interactive. Programiści zadbali jednak o to, by wykreowane przez nich postacie i tereny w odniesieniu do Ankh oraz Jacka Keane’a prezentowały widoczny postęp.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Core 2 Duo 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP SP2/Vista .

Chrome:

Strzelanka w klimatach science-fiction, stworzona przez wrocławski Techland. Gra rozgrywa się w świecie przyszłości i opowiada o przygodach najemnika wypełniającego niebezpieczne misje. Chrome charakteryzuje się olbrzymimi etapami oraz pokaźnym arsenałem, na który składają się także futurystyczne gadżety. W swoim czasie produkcja robiła też wrażenie za sprawą bardzo ładnej grafiki.
Po sukcesie wydawniczym gry Crime Cities, jej producent, firma Techland, postanowiła stworzyć grę FPS z prawdziwego zdarzenia. Chrome jest taktyczną grą FPP/TPP rozgrywającą się w przyszłości, w dopiero co kolonizowanym systemie planetarnym Valkyria. Gracz wciela się w rolę Bolta Logana, międzygalaktycznego najemnika, który wykonując kolejną, zdawałoby się, rutynową misję staje się pionkiem w rozgrywce pomiędzy potężnymi, galaktycznymi korporacjami. Logan przybywa do systemu Valkyria akurat w momencie wybuchu konfliktu o jedną z planet. Wkrótce okazuje się, że w walkach bierze udział więcej stron, niż wydawało się na początku. Ta sytuacja jest niezwykle korzystna dla wszystkich najemnych zabójców, którzy pracują dla tego, kto płaci więcej. Na szczęście pieniądze nie dla wszystkich są głównym wyznacznikiem wyboru strony konfliktu.

Logan musi wykonywać zadania w 10 zróżnicowanych lokacjach takich jak: tropikalne dżungle, futurystyczne bazy militarne, podziemne kopalnie, czy też stacje orbitalne. Niewątpliwą zaletą Chrome są gigantyczne obszary, na których rozgrywają się misje (sięgają one nawet rozmiarów kilkudziesięciu kilometrów kwadratowych). Oprócz tego gra charakteryzuje się realistyczną oprawą wizualną i modelami zachowania się komputerowych przeciwników oraz fizyki jazdy pojazdami. Logan ma do swojej dyspozycji pokaźny arsenał broni, gadżetów jak i implantów pozwalających podrasować jego zdolności. Oprócz ciekawej fabuły singleplayer Chrome obsługuje również tryb rozgrywki wieloosobowej.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Procesor Pentium 4 1.5 GHz, 512MB RAM, 64 MB akcelerator 3D z obsługą DX 9.0, 1.7 GB HDD .

Spells of Gold:

Opowieść z krain magii i miecza gdzie prawdziwym władcą jest pieniądz. Rozbudowana ekonomia połączona z klasyczną grą cRPG w atrakcyjnej izometrycznej oprawie graficznej.

Akcja gry rozgrywa się w fantastycznym świecie zamieszkałym przez ludzi, elfy, krasnale, nieumarłych i inne magiczne stwory. Cała obszerna kraina składa się z kilku oddzielnych światów, z których każdy posiada swój własny specyficzny system polityczny i ekonomiczny. Podstawowym celem gry jest podróżowanie pomiędzy nimi w celach zarówno handlowych jak i poznawczych. Bohater gry, dzięki specjalnym portalom, jest w stanie przenosić się pomiędzy światami i za pomocą „magicznej torby”, jako handlarz, przerzucać ogromne ilość towarów pomiędzy odległymi targowiskami.

Gra oferuje silnie rozwiniętą ekonomię oraz nielimitowany rozwój postaci. Przed nami wiele światów i miast do odkrycia. Przecieranie nowych szlaków handlowych wymaga zmierzenia się z nieznanymi terenami obfitującymi w bandytów, czarowników, potwory, wojowników i całą gamę innych przeciwników oraz sojuszników. Podczas podróży, wymian handlowych i walki nasza postać zdobywa punkty doświadczenia, które dzięki licznym nauczycielom umożliwiają rozwój jej statystyk i umiejętności. Spells of Gold charakteryzuje się nieliniową fabułą dzięki czemu większość zadań można wykonać na kilka sposobów. Postacie w grze są animowane i renderowane w 3D (świat obserwujemy w rzucie izometrycznym).

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Pentium II 333MHz, 64MB RAM, 2 MB karta grafiki, 700 MB HDD .