Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

VACU WELL NAJTANIEJ W RADOMIU TYLKO 8,33 PLN!!!

31-01-2012, 21:01
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 8,30 zł     
Użytkownik maximus8
numer aukcji: 2060059473
Miejscowość FITNESS CLUB MAXIMUS
Wyświetleń: 28   
Koniec: 30-01-2012 12:53:27
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.

top1
top2
top3
o mnie
moje aukcje
moje komentarze
dodaj mnie do ulubionych
opis aukcji

VACU WELL - Spacer w podciśnieniu

Nowoczesna metoda zwalczania tkanki tłuszczowej i cellulitu!

 • Terapia na Vacu Well przynosi trwałe efekty!
 • Utrata wagi do 12 kg
 • Cellulit zanika u 80% użytkowników
 • Redukcja średnio od 8 do 20 cm obwodu ciała

Vacu Well  to specjalistyczne urządzenia łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia. Urządzenia typu bieżnia lub crosstrainer/steper umieszczone są w szczelnej kapsule sięgającej powyżej bioder.

Jak działa Vacu Well ?

wyszczuplanie odchudzanie

W wyniku wykonywanego ruchu na crosstrainerze lub bieżni i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch.

Wiadomo, że tłuszcze są ważnym nośnikiem energii, potrzebnej do pracy mięśni szkieletowych. Substraty tłuszczowe, tzw. wolne kwasy tłuszczowe, pochodzące z tkanki tłuszczowej są dostarczane do mięśni z krwią.

Stąd więc, podczas ćwiczenia w Vacu Well dochodzi do podwyższonego wyzwalania substratów tłuszczowych (wolne kwasy tłuszczowe) z tkanki tłuszczowej oraz na skutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utleniania, zachodzących w mitochondriach, powstaje dwutlenek węgla i woda.

vaculine

Panujące w Vacu Well  podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja obwodu sfer problemowych: uda, biodra, talia, brzuch.
Efekty działania


 • poprawa cyrkulacji krwi i limfy
 • wzrost przemiany materii
 • szybsze spalanie tkanki tłuszczowej
 • eliminacja celulitu
 • spadek wagi ciała
 • korzystne samopoczucie i wzrost witalności
 • poprawa sylwetki ciała


Zobacz cennik wyszczuplania Vacu Well oraz Siłowni

 


 
kontakt
e-mail :[zasłonięte]@interia.pl
tel.060[zasłonięte]1146
GG[zasłonięte]22685
regulamin
Po złożeniu zamówienia proszę  o potwierdzenie e-mailem lub telefonicznie.Proszę pamiętać o wystawieniu komentarza po sfinalizowaniu transakcji.


platnosc

 

Wysyłamy towar zaraz po wpłaceniu pieniążków na nasze konto.Przy wpłacie na konto proszę podać swój Nick z Allegro to znacznie przyspieszy transakcje. Jeśli masz przynajmniej 5 pozytywnych komentarzy i pełną aktywacje konta możesz skorzystać z tej opcji, jeżeli nie, proponujemy wpłatę na konto .
przesylka
Możliwość wysyłki większej liczby odżywek w jednej paczce,wszystko to zależy od wagi kg. paczki (cennik POCZTA POLSKA strona o mnie)Można również prosić o paczkę ekonomiczną ,czyli BEZ PRIORYTETU.Duże paczki określonej wielkości wysyłamy kurierem.Dostawa1-6 dni robocze
przesylkakoniec
Designed by: -TwojeSzablony-

 

zapraszam na moje inne aukcje