Przenieś się do krainy piękna ALKEMKA,
krainy kosmetyków dla Ciebie!
Takie doskonałe paznokcie zapewnią Ci
1 terapia witaminowa
2 utwardzacz diamentowy
3 nabłyszczacz
4 przyspieszacz wzrostu
5 paznokieć w płynie
6 mineralna baza wygładzająca
7 kuracja naprawcza
8 mleczko usuwające naskórek
9 profesjonalny wysuszacz
10 akrylowy utwardzacz.
11 lakier matujący
Na tej aukcji
Nowoczesna formuła preparatu zapewnia bardzo twardą trwałą barierę ochronną płytki paznokcia. Po nałożeniu utwardzacza na paznokcie powstaje warstwa w dotyku przypominająca twardość sztucznego paznokcia. Po nałożeniu utwardzacza na paznokcie powstaje warstwa w dotyku przypominająca twardość sztucznego paznokcia. Zastosowany na lakier przedłuża jego trwałość o 3 dni.
SKŁADNIKI AKTYWNE:
polimer akrylowy
Pojemność 9ml.
cena katalogowa 15.90
teraz specjalnie dla CIEBIE w cenie promocyjnej
~~~~13,90~~~~
Kupując na moich aukcjach w dniach 07.05 - 12.05 do każdego zakupu dostaniesz losowo wybraną próbkę GRATIS!
ZAPRASZAM też na aukcję z utwardzaczem diamentowym.
Opcję wysyłki listem zwykłym udostępnię tylko na wyraźne życzenie klienta!
Wszystkie produkty, które sprzedaję są nowe, oryginalnie zapakowane, sprowadzane na bieżąco z magazynów firmowych, z długim terminem ważności.
pozdrawiam, zachęcam do zakupu i zapraszam na inne moje aukcje
z kosmetykami
MARIZA, ALKEMIKA, DIADEM, AVON
INFORMUJĘ, że: przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji.
***************
Wzór moich aukcji oraz zdjęcia chronione są prawem autorskim.