Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

URZĄDZENIE PRZECIWROZTOCZOWE - UPR

18-06-2012, 6:47
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 297 zł     
Użytkownik mednatur
numer aukcji: 2344314226
Miejscowość Ostróda
Wyświetleń: 29   
Koniec: 27-05-2012 13:59:11

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

KAŻDY KTO DOKONA ZAKUPU NA MOJEJ AUKCJI, OTRZYMA  GRATIS LINK DO KONFERENCJI, NA KTÓREJ JEST MOWA O CAŁKOWICIE NOWYCH SPOSOBACH ZARABIANIA PRZEZ INTERNET.

 

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO MOJEGO SKLEPU NA INNE AUKCJE
MEDNATUR - działamy na rynku już 10 lat. Rozprowadzamy produkty znanych światowych i europejskich firm. Wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne i posiadają stosowne certyfikaty i dopuszczenia. Bierzemy pełną odpowiedzialność za to co sprzedajemy. Dlatego spokojnie możesz dokonać zakupu na naszej aukcji. Będziemy wdzięczni jak polecisz nas innym.
Nie jestem niewolnikiem internetu, ani allegro, zamówiony towar wysyłam natychmiast jak to jest możliwe. Dlatego proszę też o wyrozumiałość w sytuacjach jakie mogą powstać z mojej, lub innej winy. Zawsze staram się kupującemu iść na rękę w spornych sytuacjach. Każdemu kto odwiedza te aukcje życzę miłego dnia i owocnych zakupów.

Podręczne Urządzenie Przeciwbólowe PUP
Cena: 297,00 zł
Numer: VIR 2

 

UPR posiada unikalny potrójny mechanizm działania.

Fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości emitowane przez urządzenie
  • zaburzają cykl rozrodczy roztoczy
  • zaburzają cykl żywieniowy roztoczy
  • neutralizują alergeny białkowe roztoczy

Ilość: 1 szt.

 

Polecamy również:

  PODRĘCZNE URZĄDZENIE PRZECIWBÓLOWE

Skuteczne i bezpieczne, przebadane klinicznie urządzenie do likwidowania bólu · przynosi natychmiastowy i długotrwały efekt przeciwbólowy

Cena:250,00zł

 

KOLAGENUM 1

to naturalny preparat składający się w 50% z czystego liofilizowanego kolagenu z ryb oraz koziego i kobylego mleka, aronii i żurawiny.
Produkt bogaty jest w naturalne witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, co czyni go preparatem o bardzo szerokim spektrum działania.
Produkt stworzony został dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zachować dobrą formę i młody wygląd.

Cena: 130,00 zł

 

 SUCHY INHALATOR SOLNY

DSI - suchy inhalator solny z zastawką i z dodatkową końcówką do inhalacji nosa · poprawia i ułatwia oddychanie, zmniejsza objawy chorobowe, poprawia jakość snu · naturalnie oczyszcza drogi oddechowe

Cena:129,00zł

Zastosowanie

 

Co to są roztocza?

Roztocza to grupa pajęczaków obejmująca ok. 30 tyś. gatunków, których charakterystyczną cechą jest zlanie się głowotułowia z odwłokiem w jedno ciało. Większość gatunków należących do roztoczy jest bardzo małych i wielkość ich ciała nie przekracza 0,5 mm.

Większość roztoczy to zwierzęta saprofityczne (odżywiające się pokarmem nieożywionym), ale zdarzają się również gatunki posożytnicze i drapieżne. Roztocza zamieszkują wszystkie strefy klimatyczne. Większość z nich żyje w glebach lub na ich powierzchni ziemi, ale zdarzają się również gatunki zamieszkujące środowiska wodne.

Roztocza kurzu domowego

Gatunki roztoczy zamieszkujące domy określa się mianem roztoczy kurzu domowego. Bytują one głównie w szczelinach podłóg, meblach oraz w różnego rodzaju tkaninach jak: zasłony, dywany, pokrycia mebli, materace na łóżkach, pościel do spania, ubrania, ręczniki itp.

Roztocza kurzu domowego są zwierzętami saprofitycznymi i żywią się głównie drobnym pożywieniem organicznym takim jak np. złuszczony naskórek ludzki (w ciągu doby człowiek traci około 1 grama naskórka, co jest wystarczającą ilością do wyżywienia 300 000 roztoczy) i zwierzęcy, bakterie, grzyby.

Roztocza przebywają w miejscach, gdzie ilość złuszczonego naskórka jest szczególnie duża jak: dywaniki w łazience, ręczniki, pościel, materace na łóżkach, koce i inne rzeczy bezpośrednio stykające się z ludzkim ciałem. W przypadku obecności zwierząt domowych ich dodatkowym siedliskiem są posłania zwierząt oraz pokrycia mebli.

Roztocza kurzu domowego rozwijają się najlepiej w temperaturze powietrza ok. 25°C oraz wilgotności względnej około 80%. Roztocza kurzu domowego są wrażliwe na niskie i bardzo wysokie temperatury powietrza oraz niską wilgotność powietrza.

Optymalne warunki dla ich wzmożonego rozwoju przypadają w okresie jesień-zima-wiosna, kiedy mieszkania są mniej wietrzone i centralnie ogrzewane. W takich warunkach dochodzi do szczególnie intensywnego namnażania się roztoczy.

Jak zbadano przeciętnie w jednym łóżku występuje wtedy około 2 000 000 roztoczy.

Szkodliwy wpływ roztoczy

Odchody roztoczy kurzu domowego zawierają enzymy trawienne Der f1 oraz Der p1, które są bardzo silnymi alergenami, czyli wywołują reakcje alergiczne u ludzi i zwierząt. Roztocza wytwarzają bardzo duże ilości odchodów. W ciągu 3 miesięcy są w stanie wyprodukować kilkuset krotnie większą ilość kału niż same ważą.

W miejscach, gdzie roztoczy jest szczególne dużo np. łóżko ilość ich odchodów i tym samym alergenów Der f1 oraz Der p1 jest szczególnie duża. Stąd bardzo często dochodzi do pojawiania się objawów alergicznych lub ich szczególnego nasilenia wieczorem lub w nocy po położeniu się do łóżka.

Alergeny roztoczy kurzu domowego uważane są za najsilniejsze alergeny w naszym otoczeniu. Odpowiedzialne są one za większość chorób alergicznych wieku dziecięcego, młodzieńczego i wiele przypadków alergii u dorosłych. W wyniku uczulenia na alergeny roztoczowe rozwija się astma oskrzelowa, alergiczny nieżyt nosa i spojówek, atopowe zapalenie skóry.

Często alergie na alergeny roztoczowe określa się pojęciem alergii na kurz.

Alergia na alergeny roztoczy = alergia na kurz

 

Działanie

Urządzenie przeciwroztoczowe UPR - unikalne urządzenie do likwidowania roztoczy w mieszkaniach

Urządzenie przeciwroztoczowe UPR likwiduje roztocza i ich alergeny na 3 sposoby

Urządzenie przeciwroztoczowe UPR emituje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które:
- zaburzają cykl rozwojowy roztoczy
- zaburzają cykl żywieniowy roztoczy
- neutralizują alergeny białkowe roztoczy

Skuteczność urządzenia przeciwroztoczowego UPR została potwierdzona w badaniach laboratoryjnych

Urządzenie przeciwroztoczowe UPR działa już po 3-4 tygodniach stosowania
Urządzenie przeciwroztoczowe UPR obniża ilość alergenów roztoczy o 60% w ciągu 2 miesięcy stosowania.

Skuteczność urządzenia przeciwroztoczowego UPR została potwierdzona w badaniach klinicznych

W badaniach klinicznych urządzenia przeciwroztoczowego UPR stwierdzono, że:
  • urządzenie przeciwroztoczowe UPR skraca istotnie okres trwania alergii wywołanej przez roztocza u leczonych pacjentów z astmą oskrzelową (duszność) i/lub z alergicznym nieżytem nosa (wodnisty wyciek z nosa, niedrożność nosa) w ciągu 3 miesięcy stosowania.
  • zastosowanie urządzenia UPR pozwala skrócić okres przyjmowania leków przeciwalergicznych i przeciwastmatycznych o 30%.
  • urządzenie przeciwroztoczowe UPR zmniejsza istotnie objawy astmy oskrzelowej (napady duszności, kaszel nocny) i alergicznego nieżytu nosa (wydzielina, napady kichania, świąd, nieżyt nosa) u dzieci (wiek 4-15,5) w ciągu 3 miesięcy stosowania.

Bezpieczeństwo stosowania urządzenia przeciwroztoczowego UPR

Urządzenie przeciwroztoczowe UPR jest całkowicie bezpieczne dla ludzi (dzieci i dorośli) oraz zwierząt domowych. Urządzenie przeciwroztoczowe UPR posiada atesty bezpieczeństwa oraz jest oznaczony znakiem wyrobu medycznego CE.

Wysoka wydajność urządzenia przeciwroztoczowego UPR

Urządzenie przeciwroztoczowe UPR działa w promieniu 7 metrów i starcza na 63 m³.

Alergia na roztocza

Co to jest alergia?

Alergia, to skłonność organizmu do nieprawidłowego, zwykle zbyt silnego reagowania na różne substancje występujące w otoczeniu człowieka. Warunkiem wystąpienia objawów alergicznych (alergii) jest kontakt z substancją je wywołującą, czyli alergenem.

Różnego rodzaju alergie określane są mianem atopii. Atopia to skłonność organizmu do wytwarzania specyficznych przeciwciał (immunoglobuliny z grupy E) w odpowiedzi na kontakt z alergenem. Immunoglobuliny E łączą się z komórkami tucznymi uwrażliwiając je na ponowny kontakt z alergenem. Przy ponownym kontakcie z alergenem następuje więc silna reakcja alergiczna, wynikająca z intensywnego pobudzenia komórek tucznych. Komórki tuczne występują w dużej ilości w skórze i błonach śluzowych. W wyniki ich pobudzenia dochodzi do pojawienia się świądu, zmian skórnych, obrzęku skóry i błon śluzowych, wydzieliny z błon śluzowych, reakcji wynikających z pobudzenia zakończeń nerwowych np. kaszel, kichanie.

W przypadku alergii na roztocza (potocznie zwanej alergią na kurz) głównymi alergenami są enzymy trawienne zawarte w odchodach roztoczy Der f1 oraz Der p1.

Skąd się bierze alergia?

Do dnia dzisiejszego etiologia chorób alergicznych nie jest do końca znana. Niewątpliwie, istotną rolę odgrywa tutaj osobnicza skłonność do takich reakcji wynikająca z uwarunkowania genetycznego. Stąd częste występowanie alergii w obrębie członków tej samej rodziny.

Do wystąpienia alergii może również dojść pod wpływem działania czynników środowiskowych takich jak: zanieczyszczenie powietrza, dymy, gazy, zakażenia wirusowe itp. Czynniki te mogą zwiększać ekspozycję na alergen, ułatwiać wnikanie alergenu do skóry oraz błon śluzowych i tym samym przyczyniać się do większego kontaktu immunoglobulin z alergenem.

Co to są alergeny?

Alergenem, które prowadzi do pojawienia się reakcji uczuleniowej może być bardzo wiele substancji. Głównie są to białka pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, substancje chemiczne, metale itp.

W zależności od drogi działania alergenu dzielimy je na:
- alergeny wziewne (np. alergeny roztoczy, pleśni, sierści, pierza)
- alergeny pokarmowe (np. białko jaja kurzego, barwniki i konserwanty w żywności, białko mleka krowiego, przyprawy itp.)
- alergeny kontaktowe (np. cynk, tworzywa sztuczne)
- alergeny iniekcyjne (np. jady owadów)

Alergeny roztoczy należą do alergenów wziewnych, czyli dostają się do dróg oddechowych z powietrzem. Alergeny roztoczy mogą również działać jako alergeny kontaktowe i wywoływać reakcje alergiczne na skórze.

Czy alergii na roztocza można zapobiec?

Podstawowym elementem w zapobieganiu wszystkich alergii jest ograniczenie ekspozycji na działanie potencjalnych alergenów. Zwykle jest to zadanie bardzo trudne, zwłaszcza w przypadku alergenów, które występują licznie w otoczeniu. Sprawa staje się jeszcze trudniejsza w sytuacjach kiedy mamy do czynienia z alergenami wziewnymi.

I tak w przypadku alergenów roztoczy konwencjonalne metody ograniczania ilości alergenów polegające na częstym wietrzeniu pomieszczeń, użyciu odkurzaczy ze specjalnym filtrem, stosowaniu specjalnych prześcieradeł itp. mają bardzo ograniczoną skuteczność.

Obecnie jedynym skutecznym i bezpiecznym sposobem walki z roztoczami jest stosowanie urządzenia przeciwroztoczowego UPR , które zabija roztocza, a jednocześnie nie jest szkodliwe dla ludzi i zwierząt.

Jakie są postacie alergii na roztocza?

Postacie alergii zwykle zależą od drogi działania alergenu. Alergeny roztoczy należą do grupy alergenów wziewnych, więc pod ich wpływem dochodzi do pojawienia się reakcji alergicznych w obrębie górnych dróg oddechowych. Najczęstszymi objawami alergii wywołanych przez alergeny roztoczy są:
- "zatkany nos" jako skutek obrzęku śluzówki nosa
- "wodnisty katar" związany ze zwiększoną przepuszczalnością naczyń krwionośnych śluzówki nosa
- "kichanie" i "swędzenie" jako efekt podrażnienia zakończeń nerwowych w śluzówce nosa
Powyższe objawy są charakterystyczne dla alergicznego nieżytu nosa.
Dodatkowo, podrażnienie błony śluzowej gardła może objawiać się "chrypką" i uczuciem swędzenia w gardle.
W obrębie oskrzeli pojawienie się reakcji alergicznej prowadzi do następujących objawów: - kaszel jako odpowiedź na nadmierne wydzielanie śluzu w błonach śluzowych oraz podrażnienie zakończeń nerwowych w oskrzelach
- świsty wynikające ze skurczu mięśni w oskrzelach
- uczucie duszności
Objawy te są typowe dla astmy oskrzelowej.

Często objawy alergii na roztocza mogą przybierać również formę nawracających zapaleń górnych dróg oddechowych nasilających się w okresie jesienno-zimowo-wiosennym, kiedy ilość roztoczy i ich alergenów w mieszkaniach znacznie wzrasta. Często alergia na roztocza określana jest również jako choroba "kaloryferowa" tzn. pojawia się jednocześnie z rozpoczęciem okresu ogrzewania mieszkań. Nagrzewane przez kaloryfery powietrze unosi dodatkowo alergeny roztoczy z podłogi i tym samym wzrasta ich stężenie w powietrzu.

Bardzo często objawy alergii ze strony układu oddechowego pojawiają się wieczorem lub w nocy, kiedy dochodzi do wzmożonego kontaktu z alergenem obecnym w łóżku i pościeli.

Stwierdzono, że alergeny roztoczy są najczęstszą przyczyną astmy.

Objawy alergii na roztocza mogą również dotyczyć skóry. W skórze działanie alergenu roztoczy prowadzi do pojawienia się obrzęku, zaczerwienienia, grudek oraz świądu. Podobnie jak w przypadku objawów z dróg oddechowych objawy nasilają się zwykle wieczorem i w nocy.

Jakie objawy u dziecka mogą wskazywać na alergie na roztocza?

Najczęstszymi objawami ze strony układu oddechowego jest uporczywy lub często nawracający katar (zwłaszcza z przezroczystą "wodnista" wydzieliną); stale lub często zatkany nos; napady kichania, kaszlu lub duszności (szczególnie gdy powtarzają się w podobnych sytuacjach); nawracające "przeziębienia" i tzw. "obturacyjne", "spastyczne" zapalenia oskrzeli przebiegające bez gorączki.

Objawy te pojawiają się zwykle w okresie jesienno-zimowo-wiosennym. Zwykle zaostrzenie objawów pojawia się wieczorem, po położeniu do łóżka.

Jakie badania są konieczne do rozpoznania alergii na roztocza?

Podstawowym badaniem jest oznaczenie odsetka granulocytów kwasochłonnych (eozynofili) we krwi. Ich podwyższone miano może wskazywać na aktywny proces zapalny, ale test ten jest bardzo nieswoisty tzn. może towarzyszyć różnym procesom zapalnym, nie tylko alergii.

Specyficznym badaniem są testy skórne oraz oznaczanie we krwi przeciwciał IgE. Badania te wykonuje się u dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia w wykwalifikowanych ośrodkach medycznych.

Czy prowadzić profilaktykę alergii na roztocza w przypadku braku potwierdzenia jej w badaniach?

Alergia na roztocza może pojawić się w każdym wieku. Istnieją czynniki sprzyjające, pod wpływem których alergia na roztocza może się pojawić. Takimi czynnikami są m.in.: nawracające zapalenia górnych dróg oddechowych, nawracające zapalenia ucha środkowego, istnienie innych alergii w obrębie dróg oddechowych lub skóry, ekspozycja na substancje drażniące np. na chlor w basenie lub inne wziewne substancje drażniące np. dym papierosowy. Wszystkie te czynniki ułatwiają penetrację alergenów roztoczy, zaburzają działanie układu odpornościowego i tym samym sprzyjają wystąpieniu reakcji alergicznej.

Bardzo istotne jest więc stałe ograniczanie ilości alergenów roztoczy w otoczeniu, co obniża ryzyko wystąpienia alergii u osób zdrowych. Najlepszym rozwiązeniam jest stosowanie urządzenia przeciwroztoczowego UPR.

Jakie jest leczenie alergii na roztocza?

Leczenie alergii na roztocza nie różni się istotnie od schematów leczenia innych chorób alergicznych.

Pierwszorzędną i podstawową zasadą jest wyeliminowanie lub ograniczenie działania alergenu tzn. zmniejszenie ilości roztoczy w mieszkaniu. Można tego dokonać przez zastosowanie urządzenia przeciwroztoczowego UPR.

Leki stosowane w leczeniu alergii na roztocza nie różnią się istotnie od leków stosowanych w leczeniu innych alergii i mają na celu głównie zmniejszyć istniejący stan zapalny i osłabić reakcję alergiczną.
Zasady aukcji
Kup teraz Koszty wysyłki Termin wysyłki Faktura VAT

Po dokonaniu zakupu "kup teraz" wyślij informację, jaką wybierasz formę płatności; - wpłata na konto, w odpowiedzi otrzymasz nr konta - za pobraniem.

Nie chcesz kupić - proszę, nie naciskaj "kup teraz" zastanów się.

Koszt wysyłki ponosi kupujący i wynosi on 11 zł przy przedpłacie na konto lub 14 zł przy opcji zapłaty "PRZY ODBIORZE". Paczki wysyłam pocztą priorytetową, dzięki czemu towar jest u odbiorcy już na drugi dzień Paczki wysyłam priorytetem natychmiast po otrzymaniu informacji o zapłacie" ZA POBRANIEM", lub po wpłynięciu gotówki na konto. Saldo sprawdzane jest 2 razy dziennie. Na Państwa życzenie wystawiam faktury VAT. Proszę o tą informację tuż po dokonaniu zakupu.
Dane teleadresowe

Życzymy udanych zakupów :)


ZDZISŁAW DOBACZEWSKI
14-100 OSTRÓDA
Osiedle Młodych 3/33
NIP 958[zasłonięte]085-88

Telefon stacjonarny 89[zasłonięte]646-70
Telefon komórkowy[zasłonięte]601-61-42

 

URZĄDZENIE PRZECIWROZTOCZOWE - UPR