DOSTĘPNE WARTOŚCI BEZPIECZNIKÓW AHP II 5 x 20 mm 250 V:
100 / 125 / 160 / 200 / 250 / 315 / 400 / 500 / 630 / 800 mA
1 / 1,25 / 1,6 / 2 / 2,5 / 3,15 / 4 / 5 / 6,3 / 8 / 10 / 12,5 / 16 A
Proszę o wybranie odpowiedniego rodzaju bezpiecznika: złoty lub miedziany, a następnie podaj jego wartość i wyślij w wiadomości do sprzedającego. Pomoże to w niezwłocznej realizacji transakcji.
Każdy aspekt toru, począwszy od gniazda zasilającego w ścianie aż do membrany Twojego głośnika jest "kluczowy" i ma bezpośredni wpływ na to z jaką przyjemnością i satysfakcją odczuwasz muzykę.
Wielu miłośników muzyki
i sprzętu HiFi zadaje sobie z tego sprawę - stąd popularność specjalistycznych gniazd ściennych, ekranowanych kabli zasilających czy kondycjonerów mających za zadanie dostarczać jak najlepszej jakości prądu do naszego systemu.
Równie ważny jest wewnętrzny tor zasilania. Wielu z nas zapatrzonych w najnowsze osiągnięcia techniki, całkowicie lekceważy "prymitywne" elementy, za jakie uchodzą bezpieczniki.
Bezpieczniki AHP II oznaczone symbolem "T" (zwłoczne) zostały zaprojektowane w celu zastąpienia zwykłych, standartowych bezpieczników stosowanych w urządzeniach audio. Oczywistym rezultatem ich stosowania jest słyszalna poprawa brzmienia całego systemu HiFi. Mimo swoich małych wymiarów jego budowa sprawia, że uzyskujemy poprawę przepływu sygnału w tym kluczowym ogniwie toru.
Jeśli pomyślimy o torze prądowym jak o strumieniu wody płynącym w rurze łatwo jest wtedy uzmysłowić sobie, że przepływ sygnału jest tak silny jak "silne" jest najsłabsze ogniwo w łańcuchu. W przypadku zestawu stereofonicznego często zdarza się, że najsłabszym ogniwem w torze jest bezpiecznik, a ściślej rzecz biorąc kawałek drucika, który przy zbyt dużym obciążeniu ulega stopieniu i przerywa obwód. Cała idea tego typu bezpieczników wzięła się z zaprzeczenia utartemu schematowi o "bezpieczniku jako o prymitywnym elemencie, któremu nie warto poświęcać uwagi".
Jaka jest różnica pomiędzy bezpiecznikiem standardowym a bezpiecznikiem AHP?
Powszechnie stosowane bezpieczniki produkowane są na bazie krótkiego odcinka cienkiego przewodu wyprodukowanego w taki sposób aby stopił się on w przypadku zbyt wysokiego przepływu prądu i w ten sposób chronił system przed niepożądanymi skokami napięcia. Cała energia którą pobiera Twój system musi przepływać przez ten krótki odcinek drutu.
Na poniższych fotografiach można zobaczyć jak wyglądają oferowane przez nas bezpieczniki,
jak wyglądają zastosowane wewnątrz cienkie druty (różne w zależności od wartości bezpiecznika) oraz tzw. "zasyp".
Wymieniłeś swój zwykły bezpiecznik na bezpiecznik AHP i ... ?
Twój cały system zabrzmi lepiej, szybciej i z większą precyzją. Zwiększy się dynamika, dźwięk będzie rozprzestrzeniał się szybciej, lżej, z większą energią a także z podwyższoną rozdzielczością co pozwala odbierać każdą nutę melodii i każdy dźwięk "z osobna". Przykładowo instrumenty strunowe szarpane zyskają na dokładności, wierności i realizmie.
Bezpieczniki są stosunkowo niedrogie i łatwe do instalacji, a potrafią zmienić bardzo wiele...
Przed złożeniem zamówienia, sprawdź czy bezpiecznik w Twoim urządzeniem jest bezpiecznikiem zwłocznym (oznaczonym literą T).
Ze względu na szczególne właściwości produktu nie udzielamy na nie gwarancji i nie ma możliwości ich zwrotu - wszystkie bezpieczniki są elektronicznie testowane i sprawdzane przed wysyłką.
Nasza firma nie bierze odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia sprzętu spowodowane zastosowaniem bezpiecznika o niezgodnej ze specyfikacją wartością.
Proszę o wybranie odpowiedniego rodzaju bezpiecznika: złoty lub miedziany, a następnie podaj jego wartość i wyślij w wiadomości do sprzedającego. Pomoże to w niezwłocznej realizacji transakcji.