Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Uniwersalny Wysiegnik do Aparatu Telefonu Monopod

23-08-2014, 10:07
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 19.99 zł      Aktualna cena: 19.99 zł     
Użytkownik m-importer
numer aukcji: 4451942518
Miejscowość Poznań
Kupiono sztuk: 90    Licytowało: 86    Wyświetleń: 1440   
Koniec: 23-08-2014, 9:48

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Akcesoria Apple

Akcesoria Samsung

Akcesoria Nokia

Akcesoria Motorola

Akcesoria PlayStation 2

Akcesoria PlayStation 3

Akcesoria PlayStation Portable

Akcesoria Nintendo

Akcesoria Xbox 360

Karty pamięci

Czytniki kart pamięci

Pendrive'y

Słuchawki

Ładowarki

Zasilacze
Adaptery/Przejsciówki

Myszki i Akcesoria

Bielizna okazjonalna

Kolorowe soczewki kontaktowe

Imprezowe soczewki kontaktowe

Wszystkie aukcje

MONOPOD

Uniwersalny Profesjonalny teleskopowy wysięgnik / uchwyt

Prezentujemy Państwu Monopod idealnie nadający się do robienia autoportretów oraz wykonywania ujęć z dalszych odległości i wyższej perspektywy. Monopod pasuje do wszystkich kamer oraz aparatów ze standardowym mocowaniem 1/4" do wagi 500 gram. Specjalna Uniwersalna nakładka pozwoli na umieszcznie na statywie kazdego telefonu w zakresie 5,5 cm do 8,2 cm . Stelaż Monopodu wykonany został ze stopu anodowanego aluminium. 

Produkt posiada wzmocnioną, regulowaną i sztywną głowicę. Jej konstrukcja pozwala na zachowanie pełnej stabilności pozycji w nawet najtrudniejszych warunkach. Ważną zaletą głowicy jest płynna regulacja kąta położenia kamery w zakresie 180 stopni oraz oczywiście możliwość jej obracania w pełnej płaszczyźnie w poziomie. Dodatkowo głowica posiada wbudowaną nakrętkę kontrującą, która pozwala na właściwe  pozycjonowanie i stabilne zamocowanie kamery lub aparatu. Monopod posiada gumowaną rączkę, która zapobiega wypadnięciu  z ręki nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Dodatkową zaletą monopodu jest standardowe mocowanie gwintowe 1/4” znajdujące się na jego spodzie, co pozwala na podpięcie go pod inny element z gwintem, np. statyw fotograficzny.

Dane techniczne:

  • Maksymalna wysokość - 97 cm
  • Minimalna długość - 20 cm
  • Waga - 130 g
  • Ruchoma głowica z gwintem 1/4 cala
  • Pasek na rękę
  • Gumowana rączka
  • Nakrętka kontrująca dla lepszego mocowania kamery na gwincie głowicy
  • Maksymalne obciążenie: 0,5 kg

Galeria produktu:

Uchwyt / Nakladka do telefonów komórkowych

Dostępne kolory:

Przykładowe zastosowanie Monopodu:

Kliknij aby zobaczyć prezentację 3D

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje