Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Ulysses Moore - UKRYTE MIASTO jak NOWA

19-01-2012, 16:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 12.90 zł      Aktualna cena: 12.90 zł     
Użytkownik JacekG_2005
numer aukcji: 2037548894
Miejscowość Skierniewice
Kupiono sztuk: 1    Licytowało: 1    Wyświetleń: 44   
Koniec: 13-01-2012 20:45:24

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: twarda z obwolutą
Rok wydania (xxxx): 2009
Kondycja: bez śladów używania
Język: polski
Przedział wiekowy: dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat), dla młodzieży (13-18 lat),
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

ULYSSES MORE

UKRYTE MIASTO

 

  
WYDAWNICTWO: Olesiejuk


                           
ILOŚĆ STRON: 290                              
OPRAWA: twarda
WYMIAR 15 x 21 cm
ISBN:[zasłonięte]978-8326-329-8
JAK NOWA  


 "Ulysses Moore" to barwna opowieść dla wszystkich, którzy przepowiadają za aurą tajemniczości, rozwiązywaniem zagadek i logicznym myśleniem. Przygody bohaterów stale utrzymują czytelnika w napięciu i każą mu na nowo odkrywać odwieczne prawdy związane z przyjaźnią, odpowiedzialnością i lojalnością. Ale przede wszystkim są to znakomicie napisane książki, ich wartka akcja pozwala czytelnikowi uczestniczyć we wszystkich przygodach, a piękne opracowanie graficzne ułatwia wejście w magiczny świat fantazji.

OPIS KSIĄŻKI:
Wenecja. W starej belce pod sufitem Domu Bazgrołów, w którym matka Anity właśnie prowadzi prace konserwatorskie, dziewczynka znajduje zeszyt książkę z rysunkami i dziwnymi zapiskami szyfrem. Kiedy otwiera zeszyt i natrafia na rysunek, ulega dziwnemu wrażeniu, że ktoś z tego rysunku ją obserwuje? Ale nie tylko to: rysunki są przeplatane notatkami zapisanymi tajemniczymi znakami, takimi samymi, jakich użył w swoich dziennikach Ulysses Moore. Jest tylko jeden sposób na wyjaśnienie, co te symbole oznaczają i jaki jest związek książki znalezionej przez Anitę z autorem z Kilmore Cove: dotrzeć do ukrytego miasteczka w Kornwalii i zwrócić się o pomoc do Julii, Jasona i Ricka?