Cena kup teraz: 59 zł
Użytkownik
jedrekxxxxx
numer aukcji: 4255577857
Miejscowość Katowice
Zostało sztuk: 2
Wyświetleń: 1
Koniec: 29-05-2014, 13:15
Dodatkowe informacje:
Maksymalna wielkość telewizora (w calach): 55 Maksymalne obciążenie (w kg): 60 Stan: Nowy Waga (z opakowaniem): 0.70 [kg] Typ: Uchylny, Stały
UL13A
UCHWYT WIESZAK TV LCD UCHYLNY DO 55'' 60kg
FAKTURA VAT LUB PARAGON
FIRMA P.H.U."S.L.P"
ODBIÓR OSOBISTY : SKLEP BAKO KOMPUTER KATOWICE UL. ŚW. STANISŁAWA 4
PON-PT 10.00 - 18.00 SOB 10.00 - 13.00
>>> MAPA <<<
322[zasłonięte] 549 ,503[zasłonięte] 424 ,501[zasłonięte] 521
MIESZKAŃCÓW KATOWIC I OKOLIC ZAPRASZAMY DO SKLEPU
Uniwersalny uchylny uchwyt ścienny służy do montażu telewizorów LCD i plazmowych oraz monitorów różnych marek o wadze do 60 kg i o wymiarach przekątnej ekranu od 32” do 55”. Dzięki dołączonym śrubom na klucz pewnie i solidnie przymocujesz uchwyt do ściany.
Cechy produktu:
Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości.
Cechuje go bardzo prosty montaż oraz solidna konstrukcja, która potrafi utrzymać ekran o wadze do 60 kg.
Wyposażony został w możliwość regulacji kąta nachylenia do + - 15° w pionie.
Po montażu uchwytu odległość od ściany jest mała i wynosi około 80mm.
Dzięki licznym otworom montażowym w płycie nośnej uchwytu możliwy jest montaż produktu na ścianach betonowych i drewnianych (musi być przykręcony do belek).
Montaż na ścianie sprawia, ze telewizor LCD wisi płasko niczym obraz. Jednocześnie, takie rozwiązanie zwiększa ilość wolnego miejsca i poprawia komfort oglądania dla użytkownika.
Uchwyt posiada system zabezpieczający ekran przed przypadkowym spadnięciem ze ściany i uszkodzeniem.
Do uchwytu bez problemu przymocujemy ekran w standardzie VESA (patrz specyfikacja), a dzięki dodatkowym otworom pozwala na przymocowanie monitorów o rozstawie śrub od 8cm do 41cm w pionie i od 5,5cm do 64cm w poziomie.
Uchwyt został wyposaży w akcesoria montażowe oraz schematy i instrukcje. W zestawie komplet śrub, podkładek i kołków montażowych.
W zestawie zestaw śrub mocujących do różnych modeli telewizorów wraz z podkładkami.
Wbudowana poziomica dla łatwiejszego montażu uchwytu na ścianie.
Specyfikacja:
Przekątna ekranu: od 32” do 55”
Regulacja w pionie: zmienia się płynnie do 15 stopni
Udźwig: do 60 kg
Minimalna odległość od ściany: 80 mm
Płyta ścienna: 70 x 22 cm
Uchwyty: 43 x 4,5 cm
Kolor: czarny
Zgodność ze standardami mocowań:
VESA 100X100
VESA 200X100
VESA 200X200
VESA 300X200
VESA 300X300
VESA 400X300
VESA 400X400
VESA 500X400
VESA 600X400
Dodatkowo dzięki płynnie regulowanym ramionom do uchwytu można zamocować telewizory o rozstawie śrub:
W poziomie: od 5,5cm do 64cm
W pionie: od 8cm do 41cm
Przed zakupem prosimy o sprawdzenie rozstawu śrub w telewizorze
Sposób montażu:
Przyłożyć płytę montażową do ściany i zaznaczyć miejsce wywiercenia 4 otworów (śr 10mm /głębokość 50 mm).
Włożyć kołki i przykręcić płytę do ściany z podkładkami.
Zamontować uchwyty na telewizorze dobierając odpowiednie śruby mocujące i podkładki w zależności od otworów w telewizorze.
Przed zamontowaniem odkręcić śrubki zabezpieczające u dołu uchwytów.
Zawiesić telewizor na ścianie.
Ustawić odpowiedni kąt nachylenia (-15° do +15°).
Dokręcić pokrętła regulacji nachylenia.
Dokręcić śruby zabezpieczające.