Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

UKASH - KAŻDA KWOTA - FIRMA - METIN 2 - SZYBKO ! !

19-01-2012, 8:21
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Najwyzsza cena licytacji: 1.10 zł      Aktualna cena: 1.10 zł     
Użytkownik CDKey24_PL
numer aukcji: 2033887406
Miejscowość internet, Stany Zjednoczone
Licytowało: 21    Wyświetleń: 929   
Koniec: 16-01-2012 04:31:28
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Dla naszych klientów dostępne są
następujące formy płatności.

Po dokonaniu zakupu i zrealizowaniu płatności za pośrednictwem systemu "Płacę z allegro" Wysyłamy na Państwa e-mail przypisany do konta Allegro kod doładowujący . W przypadku wysyłki na potwierdzenie realizacji przelewu dane są wysyłane ręcznie, mail z potwierdzeniem w załączniku proszę wysłać na nasz adres e-mail z allegro. W razie problemów z otrzymaniem maila w pierwszej kolejności sprawdzić zawartość folderu "SPAM".
tel: 500-[zasłonięte]-130
[zasłonięte]@cdkey24.pl
Aktualny status GG:
39[zasłonięte]795
KUPON UKASH

 

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST KARTA UKASH (1-3000pln )

KOD DOŁADOWUJĄCY W DOWOLNEJ WYBRANEJ KWOCIE.

 


JEŻELI CHCEMY OTRZYMAĆ KOD O WARTOŚCI 125 ZŁ TO KUPUJEMY 125 SZTUK
JEŻELI CHCEMY OTRZYMAĆ KOD O WARTOŚCI 64 ZŁ TO KUPUJEMY 64 SZTUKI
I TAK DALEJ...

Co to jest Ukash?

 

Ukash pozwala za skorzystanie z banknotów i monet, aby płacić lub przesyłać pieniądze przez Internet. Aby skorzystać z usługi Ukash nie trzeba posiadać konta bankowego ani karty kredytowej. Trzeba mieć po prostu trochę gotówki!

 

 

Do czego jest mi się to przyda?

Nasi klienci korzystają z Ukash z wielu różnych powodów. Niektórzy wolą nie korzystać z usług swojego banku lub karty kredytowej przez Internet. Inne osoby nie mają dostępu do rachunku bankowego. Jeszcze innym osobom podoba się kontrola, jaką daje Ukash, ponieważ środki można wydać tylko do maksymalnej wartości kuponu Ukash.

Bez względu na powód, z kuponu Ukash można korzystać bez podawania jakichkolwiek informacji finansowych. Tak więc transakcje dokonywane w Internecie pozostają anonimowe.

 

 

Jak to działa?

Usługa Ukash jest bardzo prosta. Wszystko zaczyna się od kuponu Ukash.

 

 

Krok 1: Zdobądź kupon Ukash

Aby dokonywać transakcji gotówką przez Internet potrzebny jest kupon Ukash. Wartość każdego kuponu jest równa kwocie pieniędzy, którą na kupon wymieniono - nie ma żadnych dodatkowych opłat.

 

 

Krok 2: Zdecyduj, gdzie skorzystać z kuponu

Z kupony Ukash można skorzystać na wiele różnych sposobów. Kupon można wydać na zakup towarów i usług w tysiącach sklepów internetowych, które akceptują kupony Ukash. Kuponem można też doładować ulubiony e-portfel lub kartę pre-paid, w tym naszą kartę Ukash NEO, aby umożliwić wydawanie pieniędzy we wszystkich punktach przyjmujących karty MasterCard®.

Można nawet wysłać kupon Ukash przyjaciołom i rodzinie za granicą.

Najważniejsze jest, aby korzystać z kuponów wyłącznie na witrynach znajdujących się na liście naszych partnerów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa, w których wyjaśniamy, jak należy postępować.

 

 

Krok 3: Skorzystaj z kuponu

Zatem wiesz już, gdzie masz zamiar skorzystać z kuponu Ukash. Teraz należy przejść na stronę płatności i w razie potrzeby wybrać opcję "Ukash" z listy dostępnych metod płatności.

Następnie należy po prostu wpisać 19 cyfrowy kod kuponu oraz jego wartość. Jeśli wyda się pełną wartość kuponu, to już wszystko!

Jeśli wartość kuponu przekracza wartość zakupu, zostanie wydana "reszta" w postaci nowego kodu kuponu Ukash, z którego można skorzystać dokładnie w ten sam sposób. W zależności od sposobu działania odwiedzanego sklepu internetowego, kod nowego kuponu może być wyświetlony na ekranie, wysłany we wiadomości SMS lub email.

UKASH - KAŻDA KWOTA - FIRMA - METIN 2 - SZYBKO ! !

 

 

Automat 24h/7dni w tygodniu - natychmiastowa realizacja zamówień!


 


Klucz do gry wysyłany jest automatycznie przez nasz system. Natychmiast po zaksięgowaniu płatności przez "Płacę z Allegro" otrzymujesz CD-Key na adres e-mail przypisany do konta w Allegro, z którego zostało złożone zamówienie.

 SuperVipJesteśmy legalnie działającą firmą
SuperVip Wszystkie oferowane kody są 100% nowe i oryginalne
SuperVip W razie problemów z aktywacją służymy fachowa pomocą
SuperVip Szybka realizacja zamówienia + automatyczna wysyłka

 

 

 

 

© Copyright 2012 by CDKey24 - Wszelkie prawa zastrzeżone.