Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Uczestnictwo w Inkubatorze Przedsiębiorczości ZFK

22-03-2015, 14:35
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 200 zł     
Użytkownik gzfk
numer aukcji: 5171074918
Miejscowość Kraków
Zostało sztuk: 5    Wyświetleń: 12   
Koniec: 22-03-2015, 14:40
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Inkubator Przedsiębiorczości IZFK skupia w sobie młode osoby które mając podstawy ekonomiczne, pasje i motywacją do stworzenia własnej firmy chcą jednocześnie kreować własną przyszłość ekonomiczną i stymulować polską Gospodarkę. Cele Inkubatora ZFK to pomoc przedsiębiorczym osobą w rozpoczęciu własnej drogi do finansowej wolności. Inkubator ZFK umożliwia każdej osobie powyżej 16 roku życia prowadzenie własnej firmy.

Korzyści z Inkubatora ZFK?

Celem Inkubatora ZFK jest rozwijanie i wspieranie młodych i starszych osób chcących spróbować sił w realnym świecie biznesu, profesjonalnie i bezpiecznie. Dzięki specyficznym warunkom współpracy każda osoba może sprawdzić swój pomysł bez ponoszenia większego ryzyka, poświęcania czasu na wszechstronną biurokracje.

Bo z Inkubatorem ZFK budujesz i stymulujesz polską gospodarkę a to właśnie ty jesteś przyszłością polskiej przedsiębiorczości.

Inkubator ZFK ma podstawowy cel ułatwić start w biznesie młodym ludziom bez konieczności zakładania własnej firmy, co znacząco ogranicza ponoszenie ryzyka i kosztów przez początkującego przedsiębiorcę.

Program Inkubator ZFK to praktyczna wiedza, doświadczenie i wsparcie prawne na każdym szczeblu twojego biznesu, nasz dział prawny służy twojej firmie i jest do twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Nasz program Inkubator ZFK skupia się na, angażowaniu młodych przedsiębiorców oraz studentów, wspomaganiu ich rozowju i poszerzaniu praktycznej wiedzy o funkcjonowaniu rynku.

Jaki korzyści płyną z IZFK?

üBrak potrzeby rejestracji własnej działalności.

üDziałanie na zasadzie StartUp’u w IZFK

üProwadzenie pełnej księgowości przez biuro rachunkowe.

üDostep do indywidualnego firmowego konta bankowego.

üElektroniczny system do wystawiania FV

üPomoc w Reklamie i Promocji twojej firmy bez dodatkowych kosztów.

üPorady prawno-podatkowe doradców (biegłych rewidentów, księgowych),

üOpieka prawna (w tym tworzenie umów i regulaminów),

üPrawo posługiwania się logiem Inkubatora ZFK

A najważniejsze jest to że Inkubator ZFK nie rości sobie praw do dóbr materialnych bądź niematerialnych wypracowanych przez firmy.

Cena promocyjna za pierwsze dwa miesiące uczestnictwa w programie !!!

TEL: +48 [zasłonięte] 271 098