Strona "O mnie"
Inne moje aukcje
|
|
:: Kontakt ::
|
|
tel: 693 [zasłonięte] 957
fax: (48) 38 57 157
e-mail:
[zasłonięte]@kobylas.com
|
| :: Informacje :: |
Ceny podane na naszych aukcjach są cenami brutto.
Wystawiamy faktury VAT. |
|
WITAMY NA NASZYCH AUKCJACH
ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA NASZYCH AUKCJACH
Na aukcjach wystawiamy przeważnie używane maszyny stosowane w przemyśle drzewnym i meblarskim. Są to maszyny w pełni sprawne, po przeglądach.
W stałej ofercie posiadamy kilkadziesiąt różnych maszyn (strugarki, frezarki, szlifierki, pilarki, prasy, linie lakiernicze, tokarki, centra obróbcze, wiertarki itp), które będziemy sukcesywnie wystawiać na Allegro.
Jeśli nie znalazłeś na naszych aukcjach interesującej Cię maszyny - zadzwoń lub napisz. Możliwe, że posiadamy taką maszynę i wówczas wystawimy aukcję specjalnie dla Ciebie.
Istnieje oczywiście możliwość (i zalecamy to) obejrzenia i przetestowania maszyny przed zakupem. W celu ustalenia szczegółów i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości oraz dokończenia transakcji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Z uwagi na gabaryty i masę przedmiotów transakcji preferujemy odbiór osobisty lub zapewniamy odpłatnie:
- transport,
- montaż u klienta,
- uruchomienie maszyny.
Przed licytacją proszę o zapoznanie się ze stroną "o mnie"
Max. długość elementu ok.4m
Średnica pił max. 450mm
Liczba obrotów - 2830 lub 5820
Zainstalowana przetwornica częstotliwości
Pneumatyczny docisk materiału
Maszyna po przeglądzie
Stan BDB
cena: 10000 PLN netto, wystawiamy faktury VAT
Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat maszyny lub zdjęć lepszej jakości - napisz. Prześlemy interesujące Cię dane na maila.
|