Przedmiotem oferty są:
- używana obudowa ATX pozbawiona zasilacza
- DVD-ROM (LG)
Obudowa nosi wyraźne ślady użytkowania - oprócz zabrudzeń obecne są inne uszkodzenia w postaci wgnieceń i wybrzuszeń (pokazane na zdjęciach). Jej korzystną cechą jest możliwość wymontowania "blachy" do której mocuje się płytę główną (ułatwia to montaż).
Przyciski i lampki są sprawne (przycisk zasilania jest częściowo wytarty z niebieskiej "farby").
Nie polecam kupna tego przedmiotu estetom - a raczej komuś kto tanim kosztem potrzebuje przyzwoitej obudowy na komputer stojący w piwnicy, na strychu etc.
Dołączony DVD-ROM firmy LG jakiś czas temu odczytywał płytki poprawnie (aczkolwiek ma swoje lata i nie mogę zagwarantować czy nadal jest i ewentualnie jak długo będzie sprawny). Z tego powodu na przedmiot nie udzielam gwarancji.
Obudowa posiada jeden śledź oraz 6 metalowych "kołków" pod montaż płyty głównej ATX (część z nich może różnić się od siebie wzajemnie). Na życzenie mogę dołączyć dodatkowe śledzie oraz śrubki.
Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Szczecina. W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu.
[zasłonięte]@gmail.com
785 [zasłonięte] 88 20