|
Bez tytułu 1
|
O mnie I
|
Moje Aukcje I
|
Moje Komentarze I
|
|
|
|
F.H. ROX
Krosno
Kraków , Tarnów , Rzeszów ,
Biecz ,Biskupice ,Bochnia ,Brzesko , Brzostek ,Gdów ,Gromnik ,
Kołaczyce ,Kłaj ,Jasło ,Lutcza ,Ładna ,Pilzno ,Proszówki ,Rzezawa ,
Strzyżów,Szarów ,Wieliczka ,Wiśnicz ,Wojnicz ,Zbylitowska Góra
|
|
|
Kontakt:
Tel: 603-[zasłonięte]-202
Email: [zasłonięte]@op.pl
Wysyłka:
Odbiór osobisty: 0zł
Przesyłka kurierska 22zł
Przesyłka pobraniowa: 29zł
|
Witamy na naszej aukcji
Sprzedawany towar jest fabrycznie nowy.
Towar pochodzi z polskiej dystrybucji.
Na sprzedane artykuły wystawiamy fakturę VAT lub paragon fiskalny. Wystawione na aukcji towary można oglądać w naszych sklepach w Krośnie. Wcześniej prosimy o kontakt telefoniczny gdyż licytowany towar może być niedostępny w sklepie ze względu na to , że może być zarezerwowany do sprzedaży internetowej .
Może się zdarzyć ,że aktualna cena w sklepie będzie wyższa ze względu na to iż promocja w sklepie mogła się już zakończyć . Wówczas przed zakupem należy skontaktować się ze mną i cena zostanie skorygowana .Sklep pierwszy zlokalizowany jest w Krośnie przy ul Kisielewskiego 2 natomiast drugi znajduje się w Domu Handlowym stoisko RTV na II piętrze przy ul Sienkiewicza 15
Firma nasza prowadzi sprzedaż tradycyjną od 1992r
Szczególnie polecamy odbiór osobisty który może być zrealizowany
w takich miastach jak
Kraków, Tarnów, Rzeszów, Krosno, Jasło,
Biecz ,Biskupice ,Bochnia ,Brzesko ,Brzostek ,Gdów ,Gromnik ,Kołaczyce ,Kłaj ,Jasło ,Lutcza ,Ładna ,Pilzno ,Proszówki ,Rzezawa ,Strzyżów ,Szarów ,Wieliczka ,Wiśnicz ,Wojnicz ,Zbylitowska Góra
w tych miejscowościach jesteśmy przeważnie 2 razy miesiącu .
Zadzwoń aby dowiedzieć się o najblizszej wizycie .Przy odbiorze
osobistym istnieje możliwość
SPRZEDAŻY RATALNEJ
i nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z przesyłką. Odbiór towaru może odbyć się w którejkolwiek z wymienionych miejscowości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym miejscai terminie odbioru towaru .
Kontakt telefoniczny (od 7,00 do 23,00 ) tel 603-[zasłonięte]-202 lub [zasłonięte]@op.
|
|
Telewizor Thomson 26HS6246
Telewizor ten wykorzystuje technologię LED Edge pozwalającą uzyskać lepszą głębię kontrastu, z wyjątkowo głęboką czernią i intensywnymi kolorami, dzięki czemu obraz zaskakuje realizmem.
Seria S6 którą ten model reprezentuje posiada certyfikat Eco Label, gwarantuje niskie zużycie energii w czasie działania i czuwania oraz użycie materiałów nadających się do recyklingu.
Cechy ogólne
Przekątna ekranu 26 '' (66cm)
Format obrazu 16/9
Rozdzielczość 1366 x 768
Jasność 450 cd/m2
Czas reakcji 8 ms
Zastosowane technologie MPEG-4, DVB-T (Tuner do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej)
Kąt widzenia (poziom/pion): 178/178 stopni,
Rodzaj ekranu LED edge,
Inne:Picture noice reduction, Pure Image 2, 3D Comb Filter, Mega Contrast, Tryby obrazu: Cool; Normal; Warm
Tuner
Liczba programów 1000
Multiplikacja obrazów PAP, PAT
Pamięć stron teletekstu 1000
Dostępne funkcje
Konfiguracja Automatyczne instalowanie, Tryb hotelowy, Blokada rodzicielska, Menu wyświetlane na ekranie (OSD), Menu w języku polskim
Funkcje obrazu Zoom 14:9, Zoom 16:9
Funkcje dźwięku Tryb użytkownika, Tryb mowa, Tryb muzyka
Dodatkowe funkcje Timer (wyłączanie i włączanie)
Zastosowane technologie Tryb Eco
Inne Czujnik światła
Nagłośnienie
System fonii Stereo Nicam
Uprzestrzennienie dźwięku tak
Dźwięk - technologie Virtual Surround
Głośniki 2 głośniki
Moc głośników 2x 6W
Złącza
Panel przedni tak
HDMI 3
Wejście S-Video nie
Wejścia Euro RGB + CVBS
Wyjście audio Nie
Wyjście słuchawkowe tak
Zastosowane technologie HDMI, USB
Inne wejścia/wyjścia Złącze VGA, Wejście antenowe, Common Interface +, Wejście Cinch Audio, Wejście Cinch Video
Fizyczne
Konstrukcja Podstawa, Montaż ścienny
Wysokość [cm] 66.9
Szerokość [cm] 45.2
Głębokość [cm] 5.5
Waga [kg] 9
Inne Wymiary z podstawą (szer. x wys. x gł.): 66.9 x 47.9 x 14.0
GWARANCJA 24 M-CE
Zapraszamy na nasze inne aukcje
Uwaga
Dotyczy wysyłek do mniejszych miejscowości Ze względu na fakt ,że istnieje czasami problem z wysyłką towaru do małych miejscowości (np nasza firma kurierska nie obsługuje tych tras bądź żąda wyzszej opłaty za dostawę proszę przed złożeniem zamówienia i opłaceniem skontaktowanie się ze mną w celu sprawdzenia czy nie występują takie utrudnienia. Dotyczy tylko małych miejscowości poniżej 10 tyś mieszkańców
[zasłonięte]@op.pl tel 603-[zasłonięte]-202 lub 694-[zasłonięte]-563
Dane do przelewu przy przedpłacie
F.H. ROX Mirosław Filiczkowski
38-400 Krosno Ul; Lewakowskiego 21/31
NR rach mBank 34 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0040002 [zasłonięte] 320999
Kupując u nas kupujesz w sklepie i przysługują Ci wszelkie prawa i korzyści z tego wynikające
|
|
|
|