|
TURZYCA PALMOWA
sadzonka
przy zakupie na kwotę powyżej 150zł, po wpłacie na konto wysyłka
GRATIS
Prowadzimy sprzedaż roślin uprawianych w warunkach naturalnych na Podlasiu. Kupując masz gwarancję, że pochodzą z naszej uprawy. Rośliny są odporne na pogodę i szybko się klimatyzują - co jest ich wielkim atutem. Sprzedawane są sadzonki różnej wielkości co jest bardzo uzależnione od pory roku. Staramy się aby każdy klient był zadowolony z zakupu. Po otrzymaniu roślin, jeżeli są jakieś wątpliwości - skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.
Rośliny wysyłane są według kolejności zamówień - po zaksięgowaniu wpłaty na konto, o każdej wysyłce poinformujemy mailem.
Jest bardzo ciekawą i nietypową turzycą. Liście wyrastają z łodygi która wygląda jak pień. Wąskie zwisające liście przypominają palmę stąd nazwa. Liście tej odmiany wiosną są czysto białe z zielonym brzegiem, latem kolor stopniowo przechodzi w żółty. Rośliny osiągają wysokość około 40-50 cm i tworzą zwartą kępę. Sadzimy w strefie wody płytkiej (do 5 cm) lub wilgotnej rabacie przy oczku wodnym. Jest w pełni mrozoodporna.
wszystkie kupione rośliny wysyłamy
w jednej przesyłce
|