Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Turner - Pałac Kaliguli i Most 80x45 cm

16-01-2012, 19:35
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 139 zł     
Użytkownik NetFire_pl
numer aukcji: 2018119440
Miejscowość Bydgoszcz
Wyświetleń: 27   
Koniec: 24-01-2012 14:01:11

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

netfire


 

Przedmiotem sprzedaży jest unikalny obraz na płótnie malarskim, dzięki któremu uzyskujemy zachwycający efekt. Naciągnięty na blejtram z drewna sosnowego z dbałością o najwyższą jakość wykonania. Obraz wykonany zgodnie z certyfikatem Digigraphie®, wydanym przez firmę Epson. Kliknij tutaj by przeczytać opis technologii.

 

 Joseph Mallord William Turner - Pałac Kaliguli i Most

Rozmiar obrazu

80x45 cm 

 Nie jesteśmy laikami. Mamy zaszczyt korzystać z talentów grupy rzetelnych i uzdolnionych artystów z całej Polski, z których każdy na co dzień zajmuje się swoją specjalizacją.


Grafika i fotografia to dla nas chleb powszedni, ale też i pasja.


Jesteśmy pełni zapału ponieważ lubimy swoją pracę, a dzięki latom doświadczeń w przemyśle artystycznym doskonale orientujemy się w technicznym zapleczu produkcyjnym. Dzięki temu nasze obrazy prezentują się znakomicie, barwy są nasycone, a płótna trwałe. Obrazy zachowują kolory przez dziesiątki lat! Dzięki zadrukowanym bokom - obrazów nie trzeba oprawić.


Wygląd przykładowego obrazu:

(proszę zwrócić uwagę na fakt, że boki są zadrukowane!)

 

Każdy obraz jest RĘCZNIE przygotowywany i poddawany kontroli jakości, by zagwarantować najlepszy technicznie rezultat. Technika nadruku jaką stosujemy wykorzystuje droższe materiały, jest czasochłonna i pracochłonna. Wszystko to po to, by otrzymać obraz o idealnej jakości!

Dołożymy wszelkich starań, by obrazy dotarły jak najszybciej w idealnym stanie. Jeśli podczas kontroli jakości zauważymy niedoskonałości (wynikłe np. z kaprysu technologii), wykonamy projekt od nowa własnym kosztem.

Typowy czas produkcji obrazu wynosi do 7 dni roboczych. W szczególnych przypadkach możemy przyspieszyć ów proces - prosimy wtedy o informację mailową.


Koszt dostawy:

Poczta Polska  Przelew: 20 zł;   Przy pobraniu: 25 zł.

Kurier DPD Przelew: 25 zł;   Przy pobraniu: 30 zł.


Koszt dostawy przy zamówieniu 3 lub więcej sztuk obrazów: gratis.  

Pilna sprawa?

Potrzebujesz obraz na zbliżającą się uroczystość? Przeprowadzasz się?  Doskonale rozumiemy, że niekiedy czas nagli niemiłosiernie, wymuszając najwyższe obroty. Daj nam znać na jaki termin potrzebujesz obraz, a zrobimy co w naszej mocy by dotarł na czas.Jesteśmy dumni z wystawionych nam komentarzy, gdyż są niepodważalnym dowodem na najwyższe zadowolenie naszych klientów.

Wszystkie obrazy pakowane są w nieskazitelnym stanie. Zabezpieczamy je jak tylko możemy, by w ten sposób dotarły do Ciebie. Pomimo najszczerszych chęci nie jesteśmy jednak w stanie czuwać przy przesyłce 24 godziny na dobę. Po otrzymaniu obrazu polecamy sprawdzić zawartość paczki W OBECNOŚCI KURIERA. Gwarantuje to nieporównywalnie szybsze i łatwiejsze rozwiązanie ewentualnych problemów. Jeśli obraz nie spełni Twoich oczekiwań, istnieje możliwość jego zwrotu. W tym przypadku prosimy o dokładne udokumentowanie wszelkich uszkodzeń i wad oraz niezwłoczny kontakt.

Istnieje możliwość zwrotu obrazu bez podania przyczyny. Zwracamy wtedy pieniądze za obraz.

e-mail: [zasłonięte]@unikalneobrazy.pl 

tel: 791 [zasłonięte] 339

GG: 32[zasłonięte]615


100% PEWNOŚCI !

Podczas kontroli jakości dokładnie sprawdzamy każdy obraz przed wysyłką

100% JAKOŚCI !

Najwyższa jakość druku, płótno pierwszej próby i trwałe, nasycone kolory

100% ZADOWOLENIA !