- jeśli masz conajmniej 5 punktów w Allegro
![](http://static.dvdmax.pl//grafika/allegro/drake2_2010/drake2_main2/star.gif)
- jeśli adres wysyłkowy jest taki sam jak adres z ustawień Allegro
- jeśli komentarze kupującego są tylko pozytywne
- jeśli wartość zamówienia (bez kosztów wysyłki) przekracza 20 zł
Trylogia: Ogniem i mieczem / Potop / Pan Wołodyjowski - Henryk Sienkiewicz BOX [AUDIOBOOK] [CD-MP3]
ISBN: [zasłonięte]978-83121-36-6
Opis
Czy to za sprawą barwnie przedstawionych dziejów historycznych, czy wplecionych w fabułę perypetii fikcyjnych bohaterów, mistrzowsko wkomponowanych w odmalowane ręką pisarza tło historyczne – faktem jest, że Trylogia Henryka Sienkiewicza urzeka i porywa kolejne pokolenia czytelników. Przedstawiona w „Ogniem i mieczem” wojna z Kozakami, opisany w „Potopie” najazd Szwedów na Polskę, utrata Kamieńca Podolskiego i zwycięstwo Jana Sobieskiego pod Chocimiem będące kanwą „Pana Wołodyjowskiego” – to zapis burzliwych zakrętów historii, na której kartach nie brakowało bohaterów gotowych do ostatniej kropli krwi walczyć o los ojczyzny. Na tle historii toczy się też walka o coś równie ważnego – o spełnioną miłość, o uczucie tyleż namiętne, co skomplikowane. Oto piękne ukochane polskich oficerów dostają się w ręce ich rywali i przeciwników politycznych – Bohuna, Bogusława Radziwiłła czy Azji Tuhajbejowicza. Zarówno Skrzetuski, jak i Kmicic oraz Wołodyjowski z żarliwością i narażeniem życia godnym walki za ojczyznę stają w szranki z przeciwnikiem, by na zawsze połączyć swój los z wybrankami – Heleną, Oleńką czy Basią. Jedno jest pewne: Trylogia to rzecz o miłości.
stan płyty: Produkt ORYGINALNY. BOX zupełnie NOWY. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysków przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)
UWAGA! Kupujący kupując ten produkt jednocześnie upoważnia sprzedającego do zawarcia umowy na usługi pocztowe w imieniu i na rzecz kupującego.
|