Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TRINNY & SUSANNAH Księga kobiecych sylwetek

08-02-2014, 9:10
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 57.90 zł     
Użytkownik AntykwariatSowa
numer aukcji: 3928448515
Miejscowość Gliwice
Wyświetleń: 4   
Koniec: 08-02-2014, 8:48

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: twarda z obwolutą
Rok wydania (xxxx): 2009
Kondycja: bez śladów używania

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Kontakt

47-400 Racibórz, ul. Długa 23
NIP: 639 [zasłonięte] 57
Numer zezwolenia: UM Racibórz Z/91/1991
e-mail: [zasłonięte]@ksiegarniasowa.pl
tel. kom. 601 [zasłonięte] 409
tel. 32 [zasłonięte] 13
fax. 32 [zasłonięte] 71

Bezpłatne punkty odbioru

RACIBÓRZ
ul. Długa 23 - [zasłonięte]@ksiegarniasowa.pl

RYBNIK
ul. Sobieskiego 24 - [zasłonięte]@ksiegarniasowa.pl

ŻORY
ul. ks. Klimka 3 - [zasłonięte]@ksiegarniasowa.pl

GLIWICE
ul. Wieczorka 22 - [zasłonięte]@ksiegarniasowa.pl

Księga kobiecych sylwetek
Trinny Woodall + Susannah Constantine
wydawnictwo: Rebis
stron: 272

Trinny i Susannah w swoich programach telewizyjnych, książkach i poradach publikowanych w prasie rozwiązują problemy, które mają tysiące kobiet – problemy z ubieraniem się. Dzięki ich radom kobiety zmieniają na korzyść swój wizerunek i nabieraja pewności siebie.
Przygotowując Księgę kobiecych sylwetek, zamiast profesjonalnych modelek, zaprosiły do współpracy zwyczajne kobiety i pokazały na ich przykładach, że do każdej figury można dobrać takie ubranie, które uwypukli wszystkie jej atuty i ukryje wady. Cały sekret tkwi w rozpoznaniu typu sylwetki i stosowaniu właściwych dla niej zasad komponowania stroju.
Kręgiel, Kielich, Klepsydra, Rożek, Wiolonczela, Jabłko, Kolumna, Dzwon, Wazon, Cegła, Lizak, Gruszka - oto dwanaście typów kobiecej sylwetki. Dzięki zdjęciom i prostym wskazówkom rozpoznasz, która z tych sylwetek to ty. A potem, dzięki radom i propozycjom autorek, nauczysz się tak komponować swoje stroje, aby zawsze wyglądać wystrzałowo. Poznasz także sprytne sposoby na wykorzystanie tego, co już posiadasz, innymi słowy, co możesz zrobić z ubraniami, które straszą w twojej szafie, bo są niedopasowane albo niemodne.
Obie stylistki opowiadają w tej książce także o swoich błędach w dziedzinie stylu i elegancji i zdradzają, w jaki sposób nauczyły się ubierać odpowiednio do swoich sylwetek.
Trinny Woodall i Susannah Constantine to najsłynniejsze brytyjskie stylistki.
Trinny rozpoczynała karierę w londyńskim City, a Susannah, zanim odkryła modę, pisała o samochodach i krykiecie. Wspólnie wpadły na pomysł stworzenia stałej rubryki poświęconej modzie, która ukazywała się w „Daily Telegraph” przez pięć lat. Przez dwa sezony występowały w telewizji kablowej, po czym rozpoczęły współpracę z BBC i stworzyły kultowy cykliczny program Jak się nie ubierać, pokazywany przez stacje telewizyjne całego świata. Ich programy oglądać można także w TVN Style.
Trinny i Susannah napisały kilka książek, wszystkie stały się bestsellerami. Obie wraz z rodzinami mieszkają w Londynie.

-->