Nazwa produktu: Trials Fusion
Wymagania sprzętowe: Core i5 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 Ti lub lepsza 8 GB HDD, Windows Vista
Wersja językowa: angielska
Dystrybutor: Cenega
Rodzaj: zręcznościowa
Sugerowana cena sprzedaży: 89,90 zł
Data wydania: 24 kwiecień 2014
Opis produktu:
Trials Fusion to czwarta, pełnoprawna część cyklu zręcznościówek z motocyklami enduro w roli głównej. Deweloperzy z fińskiego studia RedLynx sięgnęli po sprawdzone rozwiązania, które wzbogacili o kilka nowych elementów oraz efektowną oprawę audiowizualną.
Podobnie jak we wcześniejszych grach z serii, gracz kieruje poczynaniami kaskadera specjalizującego się w widowiskowych akrobacjach na motocyklu. Tym razem jednak akcja osadzona została w świecie z przyszłości, a przed bohaterem postawiono wyzwanie w postaci szeregu futurystycznych torów przeszkód, na których nie trudno o bolesny upadek.
WYŚCIGI W NOWYM OTOCZENIU
- Futurystyczny świat nowoczesnych technologii
- System sztuczek
- Poprawiona grafika
- Dynamiczne turnieje rankingowe
- Trials Frontier umożliwia interakcje między platformami
POSMAKUJ ESENCJI GIER TRIALS
- Gra wieloosobowa
- Sprawdziany umiejętności
- Edytor tras i narzędzia udostępniania
- Rankingi