Transmiter MP4 1,8LCD
Transmiter samochodowy MP3 jest urządzeniem służącym do transmitowania muzyki z pendrive'a, bądź karty SD przy pomocy fal FM. Umożliwia to odtwarzanie naszej muzyki na głośnikach samochodowych przy wykorzystaniu samochodowego odbiornika radiowego. Przesyłany dźwięk jest wysokiej jakości i w stereo. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i posiada elegancki wygląd.
Duży, kolorowy wyświetlacz LCD i pilot dołączony do urządzenia zapewniają wygodę przy używaniu transmitera w każdych warunkach. Urządzenie dzięki wbudowanej pamięci zapamiętuje który utwór był odtwarzany ostatnio i po ponownym uruchomieniu urządzenia wznawia odtwarzanie muzyki od utworu na którym ostatnio skończyliśmy.
Urządzenie posiada wbudowany procesor dźwiękowy odpowiadający za redukcje szumów - Clear FX, dzięki czemu przesyłany przez transmiter dźwięk jest znacznie czystszy niż w przypadku tanich transmiterów.
Urządzenia pozwala też odtwarzać pliki video w formacie MP4 i MP5 oraz przeglądać zdjęcia w formacie JPG, GIF i BMP na ekranie transmitera.
OPIS DZIAŁANIA:
- Wystarczy włożyć transmiter do gniazda zapalniczki samochodowej
- Ustawić określoną częstotliwość nadawania transmitera (np. 87,7MHz)
- Ustawić tę samą częstotliwość w radiu samochodowym
- Podłączyć do transmitera np. pendrive'a lub kartę pamięci
- Naciskamy przycisk play na transmiterze i dzięki bezprzewodowemu połączeniu z radiem możemy słuchać muzyki w głośnikach samochodowych!
SPECYFIKACJA:
- Częstotliwości z zakresu: FM 87.5 - 108MHz z regulacją co 0,1MHz
- Obsługiwane formaty plików dźwiękowych: MP3, WMA, ASF, WAV
- Obsługiwane formaty plików video: MP4, MP5
- Obsługiwane formaty plików z obrazami: GIF, JPG, BMP
- Zasilanie: Wejście od zapalniczki w samochodzie (12/24V DC)
- Obsługiwane karty pamięci: SD, SDHC, MMC
- Maksymalny rozmiar obsługiwanej pamięci: 8GB
- Zasięg: 10m
- Kolor:
- czarno-bordowy
- czarno-niebieski
- złoto-czerwony
- biało-niebieski
- biało-czerwony
- Kolor pilota: czarny
- Equalizer
- Automatyczne wznowienie transmisji
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
- Transmiter MP4
- Pilot
- Instrukcja obsługi do pobrania TUTAJ
- Całość zapakowana w estetyczny blister
- Gwarancja 12 miesięcy
Towar jest wysyłany w losowej wersji kolorystycznej. Na życzenie kupującego możemy wysłać towar w wybranym kolorze, jednak nie gwarantujemy dostępności danego wariantu. | |
Nie jesteśmy wirtualni! Zapraszamy po odbiór do naszej siedziby po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Istnieje również możliwość zakupów w soboty po uprzednim kontakcie telefonicznym.
![](http://alltronix.home.pl/szablon/mapka.png)
Alltronix Radosław Paluch
Siedziba firmy: Kr. Korony Polskiej 25/109, 70-486 Szczecin
NIP: 851[zasłonięte]267-35
NIP UE: PL851[zasłonięte]267-35
REGON: 320[zasłonięte]188
EDG: P/057077/10
GIOŚ: E[zasłonięte]00150W
Rachunek bankowy: PL 16 1140 [zasłonięte] 2[zasłonięte]0170002 [zasłonięte] 113930 (mBank)
Adres SWIFT dla przelewów zagranicznych: BREXPLPWMBK
![](http://alltronix.home.pl/szablon/dlaczego.jpg)
![](http://alltronix.home.pl/szablon/wysylka.jpg)
W zakresie obsługi przesyłek współpracujemy z Pocztą Polską, kurierem oraz firmą Inpost (paczkomaty). Możliwy jest również odbiór osobisty w Szczecinie po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym. Kierujemy się zasadą, że przesyłka powinna być pewna, szybka i przy tym tania. Dlatego też polecamy przesyłki kurierskie! Szczegółowy cennik usług znajduje się w zakładce: "Dostawa i płatność" na górze aukcji pod głównym zdjęciem.
Aktualnie przesyłki kurierskie nadawane są codziennie ok. godz. 15:00.
Przesyłki pocztowe i paczkomaty wysyłamy w poniedziałki, środy oraz piątki ok. godz. 15:00.