Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TRAMPOLINA Z SIATKA 460cm 15ft BEZPIECZNA GS,TUV

17-01-2012, 16:42
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 870 zł     
Użytkownik shopping-center
numer aukcji: 2028609025
Miejscowość Libiąż
Wyświetleń: 22   
Koniec: 13-01-2012 22:00:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

trampolina 15ft

MARKOWA TRAMPOLINA Z SIATKĄ - 15ft / 460cm 
MARKI TSOto najlepsza rzecz jaką możesz postawić w ogrodzie! Doskonale nadaje się zarówno do ćwiczeń jak i zabawy. Pytacie co może być tak wszechstronne, poprawiać kondycje oraz sprawiać radość, a przy tym na tyle wytrzymałe by nie ulec zniszczeniu pozostając na zewnątrz. Odpowiedź jest prosta – nasza MARKOWA TRAMPOLINA TS. Prezentowany model ma średnicę 460cm (15ft). Wykonany został z materiałów najwyższej jakości, zapewniających jej niezwykła żywotność. Odnosi się to nie tylko do wytrzymałości, ale także wyglądu gdyż trampolina nie płowieje nawet jeśli jest wystawiona przez długi czas na działanie warunków zewnętrznych (odporna na promienie UV). Mata do skakania wykonana została w USA, a do jej wytworzenia użyto materiałów najwyższej jakości. Prezentowana trampolina wyposażona jest w 90 galwanizowanych sprężyn osłoniętych specjalnym amortyzującym materiałem podszytym gąbką. Powierzchnia po której skaczemy otoczona jest zamykaną na zamek błyskawiczny siatką ochronną, uniemożliwiającą wypadnięcie poza obręb trampoliny. Znakiem jakości naszej trampoliny są się tylko posiadane przez nas certyfikaty (GS, TUV, CE), ale także fakt że udzielamy aż 8 lat gwarancji na elementy stalowe (12 miesięcy na całość). Jest to chyba ostateczny argument, który przekona Państwa, że warto taka trampolinę kupić właśnie u nas.

  Trampolina to przede wszystkim intensywny i bezpieczny trening na świeżym powietrzu, nie nadwyrężasz stawów, a cała konstrukcja została tak zabezpieczona, aby chronić przed urazami. Dodatkowe korzyści płynące z zabawy na naszej trampolinie to:

 Poprawienie kondycji;
 Poprawienie krążenia;
 Spalanie zbędnych kalorii;
 Zwiększenie wydolności płuc;
 Poprawa wyglądu;
 Relaks i poprawienie ogólnego samopoczucia.

Dane techniczne:

• Średnica trampoliny: 460cm.
• Wysokość trampoliny wraz z siatką ochronną: ok 244cm
• Wysokość trampoliny nad ziemią: 85cm
• Nogi: średnica – 3,8cm
• Waga trampoliny ~ >50kg
• Dopuszczalna waga osoby ćwiczącej : 150kg
• Mata do skakania produkcji USA, odporna na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych w tym promieni UV.
• Konstrukcja ze stali hartowanej odpornej na odkształcenia.
• 90 galwanizowanych sprężyn napinających poszycie.
• Dwuwarstwowa osłona zakrywająca sprężyny.
• Nóżki ze stali galwanizowanej w systemie U (x 5).
• Gwarancja na elementy stalowe 8 LAT,na całość 12 miesięcy.
• Certyfikaty GS, TUV, CE.


 

 

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!!!

Dzięki specjalnej konstrukcji TRAMPOLINY TOTAL SPORT nie wymagają użycia drabinki - nawet kilkuletnie dzieci wejdzie na nią zupełnie jak na tapczan czy fotel. Unika się w tej sposób poślizgnięcia na drabince w czasie schodzenia z trampoliny, co może skutkować kontuzją lub nawet złamaniem nogi.

 

Do każdej trampoliny TOTAL SPORT dodajemy szereg pomocnych wskazówek i ćwiczeń (rozciągających obejmujących różne partie ciała, rozgrzewających i technik ćwiczeń). Otrzymują Państwo również plan treningu.

Po kilkunastu minutach na trampolinie nawet najbardziej ruchliwe dziecko straci sporo ze swojej energii, dotleni organizm, a do tego będzie spało jak niemowlę.

Mata trampoliny wyprodukowana została w USA zgodnie z najwyższymi światowymi standardami. Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów jest ona odporna nie tylko na promienie UV czy wilgoć, ale także na rozciąganie. Dzięki temu zawsze pozostanie odpowiednio napięta, oferując wysoki standard podczas zabawy i ćwiczeń.

Państwa bezpieczeństwo zapewnią wytrzymałe, galwanizowane sprężyny pokryte amortyzującą osłoną oraz specjalna zapinana na zamek siatka ochronna z elany.


Solidna stalowa konstrukcja nie ulega deformacji. Gwarancja 12 miesięcy na całość, dodatkowo 8 lat na elementy stalowe.


Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

 

 
[[149.0;trampolina_15ft;1]]

TRAMPOLINA Z SIATKA 460cm 15ft BEZPIECZNA GS,TUV

© AllegroPromo