Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TRÓJNIK PORTKI 120 FI 140 OCYNK WENTYLACJA KOMINEK

24-04-2014, 9:13
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 21 zł      Najwyzsza cena licytacji: zł      Aktualna cena: 21 zł     
Użytkownik PRODMAX
numer aukcji: 4091888075
Miejscowość Michałowice
Licytowało: 1    Wyświetleń: 4   
Koniec: 24-04-2014 08:53:09

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Prodmax

WITAMY NA NASZEJ AUKCJI !!!

 

TRÓJNIK PORTKI 120 STOPNI O ŚREDNICY FI 140 OCYNKOWANY

 

 

 

  

 

 

 

 

Przedmiotem naszej aukcji jest trójnik portki 120 stopni o średnicy fi 140 ocynkowany okrągły. Służy do rozdzielania strug powietrza na dwa kanały pod kątem 120 stopni w systemach wentylacyjnych.

 

 

 

Producent: Prodmax

Grubość blachy: 0.5mm

Nazwa materiału: blacha ocynkowana

Technologia spajania: spawanie plazmowe

 

 

 

 

KAŻDY Z NASZYCH PRODUKTÓW POSIADA CERTYFIKAT JAKOŚCI !!!

 

 

 

 

 

 

Jakość powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, halach produkcyjnych oraz magazynowych, w których spędzamy sporą część życia ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie. I właśnie w trosce o zdrowie stosuje się systemy dystrybucji powietrza, których zadaniem jest polepszenie jakości powietrza w tych pomieszczeniach.
Systemy wentylacyjne mają za zadanie odprowadzenie zużytego powietrza z budynku na zewnątrz. Prawidłowe działanie wentylacji w dużym stopniu zależy od jakości użytych materiałów oraz staranności wykonania poszczególnych jej elementów. Kominy i kanały wentylacyjne i inne elementy wentylacyjne mają w tej sytuacji szczególne znaczenie. Należy pamiętać, że od wentylacji zależy jakość powietrza, którym oddychamy, a tym samym nasze zdrowie i samopoczucie.
Technologie i materiały stosowane przez nas pozwalają na dokładne wykonanie poszczególnych elementów wentylacyjnych, a materiałem, jaki głównie stosuje się, jest wysokogatunkowa blacha ocynkowana o grubości 0,5 mm oraz w przypadku elastycznych przewodów taśma aluminiowa 0,10 – 0,12 mm. Elastyczne przewody aluminiowe są produkowane w rozmiarach od 32 mm do 600 mm.
Zakres rozmiarów produkowanych elementów daje pełne możliwości skompletowania odpowiednich systemów, w zależności od indywidualnych potrzeb.

 

 

 

24h NA DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU PRACUJE KONSULTANT, KTÓRY POSTARA SIĘ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE PAŃSTWA PYTANIA !!! 696-[zasłonięte]-007

 

GG: 46[zasłonięte]553

SKYPE: prodmax.prodmax

 


***JESTEŚMY PRODUCENTEM I WYKONUJEMY RÓWNIEŻ ELEMENTY WEDŁUG INDYWIDUALNEGO ZAMÓWIENIA***

 

 

Na naszych pozostałych aukcjach można znaleźć również inne średnice trójników 120 st !!!