Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Toruńskie zegary i zegarmistrzowie Album NOWA 2008

16-01-2012, 18:00
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 44.90 zł     
Użytkownik Aldonetka
numer aukcji: 2041125563
Miejscowość Toruń
Wyświetleń: 18   
Koniec: 16-01-2012 18:00:33

Dodatkowe informacje:
Opis niedostępny...
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Tytuł

 

 Tytuł: Toruńskie zegary i zegarmistrzowie
Autor: Katarzyna Kluczwajd
Muzeum Okręgowe w Toruniu
Wydanie:
Nakład: egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : Muzeum Okręgowe w Toruniu, 2008
205 stron
Format: 28 / 20,5 cm
ISBN:
[zasłonięte]978-83324-13-4

Książka jest w bardzo dobrym stanie, starannie wydana, zawiera 108 kolorowych i czarno-białych ilustracji wydrukowanych na papierze kredowym.

 

 

 

 

 

Kupując u nas mają Państwo gwarancję solidności i uczciwości - jesteśmy legalnie działającą firmą. Naszym priorytetem jest staranne i szybkie realizowanie zamówień a w efekcie zadowolenie klientów. Dlatego na każdym etapie transakcji dokładamy wszelkich starań aby zakupione u nas książki trafiały do Państwa szybko i bezpiecznie. Do każdej zakupionej książki dołączony jest paragon z kasy fiskalnej lub faktura VAT. Każdą zakupioną u nas książkę mogą Państwo zwrócić bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania (książka nie może mieć śladów użytkowania). Wszystkie informacje dotyczące zwrotów i reklamacji oraz sfinalizowania transakcji znajdą Państwo na stronie "O mnie". Koszt wysyłki dokładnie równa się opłacie pocztowej plus VAT. Przy zakupie trzech lub więcej książek wysyłka na terenie Polski jest darmowa.Autor szablonu: Izabella Grzebieniak. Kopiowanie elementów bez zgody autora zabronione.