Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Torba dla PILOTA ,PRAWNIKA, LEKARZA, na kółkach !

04-10-2014, 10:40
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 259 zł     
Użytkownik aviator-net
numer aukcji: 4624873691
Miejscowość Wola Mrokowska
Wyświetleń: 3938   
Koniec: 04-10-2014 10:36:11
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie.


DANE KONTAKTOWE

TELEFON: 606-[zasłonięte]-733

22[zasłonięte]756-10

600-[zasłonięte]-549

608-[zasłonięte]-077

ADRES SKLEPU

WOLA MROKOWSKA

UL. MALOWNICZA 15

05-552 MAGDALENKA


ZAPRASZAMY

DANE DOTYCZĄCE PRZESYŁKI

Poczta Polska - 15zł

Poczta Polska priorytet - 20 zł

Poczta Polska za

pobraniem - 25 zł

Kurier - CENA 25 zł

Odbiór osobisty* - 0 zł

*możliwość dostarczenia do południowych części warszawy po wcześniejszym umówieniu.

FORMY PŁATNOŚCI


PRZELEW

PŁACĘ Z ALLEGRO

ZA POBRANIEM

PROMOCJA 349zł =>259zł!!!!!


Modele toreb podręcznych ( podróżnych) oferowane przez naszą firmę wykorzystywane są przez pilotów z wielu linii lotniczych, prawników , lekarzy, pielęgniarki, notariuszy, ludzi wykonujących wiele innych tzw. zawodów wolnych jak również turystów i biznesmenów odbywających podróże.


Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań torby te zapewniają użytkownikom wysoki stopień funkcjonalności i niezawodności.

Poniżej przedstawiamy opis charakterystycznych cech jakie posiadają nasze produkty.

W naszych torbach zastosowano górne otwarcie tak aby lepiej zmieścić przenoszone rzeczy, jest to dużo bardziej funkcjonalne niż w przypadku innych toreb otwieranych na zamek błyskawiczny, które po otwarciu ukazują całą zawartość (brak dyskrecji), łatwo również o wypadnięcie zawartości.

W naszych torbach jest to niemożliwe.

Poniższy model dostępny jest w kolorze czarnym. Torby te wykonane są z wysokiej jakości skóry ekologicznej, oczywiście niektóre części jak naprzykład wykończenie wewnętrzne wykonane jest z innego materiału
(w oferowanych modelach może się różnić z prezenetowanymi na poniższych zdjęciach).

Model Pilot 301BPowyższe dwa zdjęcia prezentują różnice pomiędzy modelem PILOT 221 i PILOT 301 (model pilot 221 dostępny jest na innej aukcji)


Na prośbę wystawiamy faktury vat, powyżej 10 sztuk możliwość indywidualnej negocjacji ceny!!!!!

Model PILOT 301 charakteryzuje się najlepszą ceną w porównaniu do objętości i funkcjonalności.

Wykonany jest w zależności od wersji ze skóry ekologicznej lub ze skóry naturalnej
( opcja dostępna na innej aukcji) . Dostępne są dwa kolory. W wersji ze skóry naturalnej - czarny i brązowy oraz w wersji ze skóry ekologicznej tylko czarny.

Poniżej przedstawiamy opis produktu.

  • Wymiary ok. 45cmx22cmx37cm – (wymiary te spełniają wymagania większości linii lotniczych jako bagaż podręczny) (polecamy porównać wymiary z modelem Pilot 221)
  • Dzięki zastosowaniu otwarcia na górnej części torby nie ma problemu z zapakowaniem max ilości rzeczy w całej objętości torby. Jest to bardzo istotne na przykład przy podróżach lotniczych i zakupach w sklepach wolnocłowych jak również podczas krótkich jedno - dwudniowych delegacji.
  • Każda torba posiada kółka osadzone na łożyskach kulkowych zapewniające bardzo wygodny transport nawet dość ciężkich rzeczy. Posiada również ochraniacze plastikowe w okolicach kółek jak również na bocznych krawędziach torby. Dodatkowo w tym modelu zastosowano metalowe okucia na dolnych rogach tak aby zapewnić zwiększoną trwałość.
  • Wygodna, estetyczna i bardzo trwała wysuwana rączka zapewnia doskonały komfort przy przemieszczaniu torby.
  • Każda torba posiada na górnej powierzchni dwa zamki cyfrowe ( każdy zamek jest 3 cyfrowy zapewnia to 1000 kombinacji szyfrów , przy zastosowaniu obu zamków z różnymi kodami otrzymać można [zasłonięte]10000 kombinacji !!! ) Zamki te posiadają bardzo czytelne cyfry co znacząco ułatwia komfort zamykania i otwierania torby. Funkcja ta jest niezmiernie istotna dla osób podróżujących samolotem ponieważ ułatwia zabezpieczenie pieniędzy , kosztowności i dokumentów podczas podróży. Pozwala również na zabezpieczenie szczególnie cennych przedmiotów podczas pobytu w hotelu w czasie nieobecności w pokoju. Zastosowanie zamków szyfrowych zapewnia niedostępność osób postronnych do przechowywanych wewnątrz np. akt osobowych i innych ważnych dokumentów służbowych.
  • W środku torby znajduje się specjalne miejsce na zamieszczenie informacji o właścicielu w razie zagubienia , miejsca na długopisy jak również kieszeń na przechowywanie laptopa lub tableta.
  • Na zewnątrz torby znajdują się trzy dodatkowe kieszenie co znakomicie ułatwia przechowywanie rzeczy lub dokumentów do których wymagany jest natychmiastowy dostęp. Dwie boczne kieszenie zamykane są na rzepy natomiast gówna kieszeń ( największa ) przeznaczona na dokumenty posiada zamek zamykany na kluczyk.

Zadowolenie klienta z oferowanych przez nas towarów jest dla nas priorytetem, w przypadku problemów prosimy o natychmiastowy kontakt w celu rozwiązania problemu.


Serdecznie zapraszamy do licytacji!!!!!!!