Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TOM FORD FOR MEN 100ml EDT + PREZENT HIT !!!

23-01-2012, 9:04
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 235 zł     
Użytkownik iperfuma
numer aukcji: 2045972488
Miejscowość Dzierżoniów
Wyświetleń: 29   
Koniec: 18-01-2012, 22:23
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Dzierżoniów, ul. Strumykowa 2
074 [zasłonięte] 76
[zasłonięte]@iperfuma.pl
Kategorie
Wysyłka
Koszt wysyłki:


Niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów, ponoszą Państwo jednorazowy koszt wysyłki.


15 zł przy wpłacie na konto.

20 zł przesyłka pobraniowa
(płatne przy odbiorze).
Czas dostawy:
Od 1 do 3 dni
Paczki wysyłamy firmą kurierską "DHL" w dniu otrzymania wpłaty.

WITAMY SERDECZNIE

Perfumeria iperfuma zajmuje się sprzedażą artykułów kosmetycznych i perfumeryjnych od 10 lat na rynkach Europejskich. Wychodząc naprzeciw naszym klientom uruchomiliśmy nową wygodną formę zakupów, jaką jest sprzedaż internetowa. Umożliwi to Państwu bardzo prosty i szybki zakup wybranych towarów całą dobę przez 7 dni w tygodniu. U nas znajdziecie Państwo oryginalne perfumy i kosmetyki markowych producentów w atrakcyjnych cenach. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby wszyscy klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych przez nas usług oraz zakupionych towarów. Na wszystkie sprzedawane towary wystawiamy paragon, lub na życzenie klienta fakturę VAT.

Życzymy udanych zakupów.

GWARANTUJEMY 100% ORYGINALNOŚCI NASZYCH PRODUKTÓW.

Dokładnie zapoznaj się z opisem - o nas

TOM FORD FOR MEN - 100ml EDT

Produkt niepełny zawartość 95ml


Opis:


Co jakiś czas światem mody wstrząsa mniejszy lub większy skandal. Część z nich mija bez echa, część daje początek dyskusji, napędza sprzedaż lub staje się gwarancją przyszłego sukcesu. Do skandalistów ostatnich tygodni, za sprawą nowego zapachu dołączył Tom Ford. Słynny projektant wprowadza na rynek pierwszy zapach dla mężczyzn. I to nie kompozycja budzi tu takie emocje, ale kampania promocyjna.

Pierwotny zamysł był bardzo w stylu Forda i nie można mu było nic zarzucić. Ostatnia, nowa wersja plakatów wzbudziła jednak sensację i wszelkie możliwe głosy – od zachwytu po zdecydowany i ostry sprzeciw. Seria dość pornograficznych zdjęć autorstwa Terry’ego Richardsona przedstawia nagą kobietę bez twarzy. Całość jest mocno prowokacyjna i z całą pewnością może szokować. Flakon umieszczony został pomiędzy nogami lub piersiami modelki. Modelka zaś sprowadzona została do idealnego ciała, czerwonych, długich paznokci i mocno pomalowanych, czerwonych ust.

A jaki jest sam bohater całego zamieszania? Nowoczesny, a przy tym klasyczny, drzewny, z dodatkiem nut kwiatowych. Na kompozycję składają się olejek z limonki, skórka pomarańczowa, bergamotka, bazylia, imbir, fiołek, grapefruit, tytoń, czarny pieprz, cedr, patchouli, wetiwer, ambra, drewno i cypriol.

100 ml eau de toilette z atomizerem
- cena 235

- zapach męski
- produkt oryginalny- TESTER !!!
- zdjęcie przedstawia sprzedawany produkt !!!
- produkt niepełny zawartość 95ml

 
DO KAŻDEGO ZAKUPU - PRÓBKA MARKOWYCH PERFUM W PREZENCIE !!!

Zapraszamy na inne nasze aukcje