Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

Tokina RMC 35-105mm F3,5-4,3

12-08-2014, 19:02
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 148 zł      Aktualna cena: 108 zł     
Użytkownik Mouflon_trek
numer aukcji: 4487649827
Miejscowość Wrocław
Licytowało: 1    Wyświetleń: 72   
Koniec: 12-08-2014, 19:00

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Ustawianie ostrości: Manualne
Producent: Tokina
Typ ogniskowania: Stałoogniskowe
Ogniskowa minimalna (mm): 35 [mm]
Ogniskowa maksymalna (mm): 105 [mm]
Przysłona maksymalna (f) (0,6 - 9,6): 3.50
Stabilizacja mechaniczna: Brak stabilizacji
Typ obiektywu: Teleobiektyw

info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Tokina RMC 35-105mm F3,5-4,3

Zoom konstrukcji Tokiny o klasycznym zakresie ogniskowej i dobrej jasności, pokrywający zakres od szerokiego kąta do obiektywu portretu.

Konstrukcja: Jak to dawnymi czasy bywało tylko metal i szkło. Pracuje ze wszystkimi analogowymi aparatami Pentaxa a z korpusami cyfrowymi w trybie manualnym i z ograniczeniami w trybie AV. Jest to oczywiście obiektyw pełnoklatkowy.

Mechanika: Bez zarzutu, pierścień ostrości bez luzów, pracuje bardzo płynnie z idealnym oporem. Pierścień przysłony również pracuje precyzyjnie w pełnym zakresie. Listki czyste i suche, bez śladów zaolejenia, pracują idealnie. Skala odwzorowania makro 1:4.

Optyka: Soczewki w stanie bardzo dobrym. Powłoki bez zarzutu. Wewnątrz idealnie czysto, żadnych grzybów czy pleśni. Zakres przysłon F 3,5-22. Gwint mocowania filtrów 55mm.

Stan wizualny: Egzemplarz w stanie bardzo dobrym, brak większych ślady używania. Gwint mocowania filtrów w stanie idealnym, guma na pierścieniu ostrości w stanie bardzo dobrym, powierzchnia bagnetu lśni.

W zestawie:

- obiektyw,

- dekiel przedni,

- dekiel tylny - brak, 

Zdjęcia zawsze przedstawiają sprzedawany obiektyw !

Zdjęcia wykonano obiektywem SMC Pentax-M 50mm F1,4 przy przesłonie F5,6 wystawionym na innej aukcji.