Plecak Think Tank Sling-O-Matic jest pierwszym plecakiem typu Sling, który może być łatwo modyfikowany do noszenia na prawym lub lewym ramieniu. Ramię plecaka, w pełni wyściełane by zapewnic jak największy komfort, jest przesuwane na specjalnych szynach by móc sobie wybrać na którym ramieniu na zawisnąć cały plecak. To innowacyjne rozwiązanie pozwala uniknąć problemów związanych z tym, że plecak musial wisiec tylko na jednym, wciąż tym samym ramieniu. Jedym płynnym ruchem możemy zawiesić plecak na drugim ramieniu nie tracąc nic z charkterystycznych zalet plecaków sling.
Główne cechy:
- plecak Slig-O-Matic można nosić zarówno na lewym jak i prawym ramieniu.
- Dostęp do sprzętu jest zawsze od góry, niezależnie na którym ramieniu wisi plecak.
- Możliwość własnej aranżacji wnętrza plecaka.
Pasuje na :
- Normalnych rozmiarów DSLR z zapiętym obiektywem 70-200 f2.8 z założoną osłoną przeciwsłoneczną lub 2-3 dodatkowe obiektywy wraz z lampą błyskową.
- Można go dostosować do rozmiarów niektórych DSLR serii PRO z zapiętym obiektywem 70-200 f2.8 z założoną osłoną przeciwsłoneczną lub 2-3 dodatkowe obiektywy wraz z lampą błyskową.
- Nie pasuje na aparaty Nikon serii PRO (D3x)
Specyfikacja techniczna:
- wym wew: 27.5 x 39 x 14 x cm
- wym zewn: 28 x 42 x 15 cm
- ciężar: 1.1–1.5 kg
- Dożywotnia gwarancja