Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

The Sims 3 Zwierzaki PC (napisy PL)

18-01-2012, 17:16
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 95 zł     
Użytkownik netkom24
numer aukcji: 2026107736
Miejscowość Mikołów
Wyświetleń: 26   
Koniec: 28-01-2012, 14:49

Dodatkowe informacje:
Stan: Nowy
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

The Sims 3 Zwierzaki PC (napisy PL)


Opis

wersja językowa: angielska z polskimi napisami
tryb gry: single player
nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: 12+
wymagania sprzętowe: Pentium 4 2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 6.1 GB HDD, Windows XP SP2/Vista SP1

Zwierzaki to podtytuł kolejnego dodatku do trzeciej części popularnego cyklu The Sims. Zgodnie z nazwą, rozszerzenie to wprowadza do rozgrywki najlepszych, czworonożnych przyjaciół człowieka, czyli psy, koty, a nawet konie.

Oczywiście nie jest to pierwszy przypadek pojawienia się czworonogów w popularnej serii (mieliśmy już The Sims 2: Pets czy The Sims: Pet Stories), tym razem jednak twórcy sprezentowali graczom zupełnie nowy rodzaj doświadczeń w obcowaniu ze zwierzętami. Po raz pierwszy bowiem możemy dosłownie wcielić się w psa czy też kota i poznawać świat ich oczami. A to otwiera bardzo dużo możliwości w stylu pościgów za innymi zwierzakami, kopania dołów w poszukiwaniu kości, zamienienia mieszkania naszego właściciela w piekło czy też zrujnowania mu dobrze zapowiadającej się randki.

Gracze mogą własnoręcznie stworzyć swojego pupila, wybierając spośród ponad setki dostępnych ras kotów i psów, takich jak owczarek australijski czy Maine Coon, a także wymieniać się nimi z przyjaciółmi czy krzyżować swoich podopiecznych z innymi rasami i tworzyć zupełnie nowe odmiany. W grze pojawiły się nowe lokacje bezpośrednio związane ze zwierzętami, m.in. psie parki, „kocie dżungle” czy rancza, gdzie można opiekować się końmi. Nasz Sim jest w stanie nauczyć swojego zwierzaka różnych przydatnych umiejętności w rodzaju polowań czy znajdowania różnych przedmiotów (psy) bądź też wyścigów i skoków przez przeszkody (konie). Oczywiście pod warunkiem, że nie trafiliśmy na znerwicowany bądź też mało inteligentny egzemplarz, bo i tak może się zdarzyć. Wszystko zależy od naszego postępowania ze zwierzakiem i jego poprawnego wychowania.

Limitowana wersja gry zapewnia swoim właścicielom sporo bonusów. Gracze mogą m.in. odwiedzić specjalny sklep dla zwierzaków, w którym spotkają się z sąsiadami czy pozyskają nowe przedmioty.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie"Wszystkie aukcje