Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

THE SCENT OF MAGIC Cliff McNish ____ TANIA WYSYŁKA

19-01-2012, 19:53
Aukcja w czasie sprawdzania nie była zakończona.
Cena kup teraz: 12.50 zł     
Użytkownik archeoexpert_pl
numer aukcji: 2027607975
Miejscowość ŻARY
Wyświetleń: 4   
Koniec: 29-01-2012 11:46:35

Dodatkowe informacje:
Stan: Używany
Okładka: miękka
Rok wydania (xxxx): 2003
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Kontakt
E-mail Wyślij wiadomość
Tel.kom. (+48) 505-[zasłonięte]-442
Gadu-Gadu gg 16[zasłonięte]738
Konto bankowe
Numer 29 1050 [zasłonięte] 1[zasłonięte]9110090 [zasłonięte] 749078
Bank ING Bank Śląski
Reklamacje / Gwarancja
Jeśli z jakiegoś powodu, zakupiona książka nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić ją w ciągu 10 dni od daty dotarcia jej do Ciebie. Pamiętaj jednak, że nie może ona nosić na sobie śladów użytkowania!
W takim przypadku, zwracam koszt zakupu książki/książek. Nie dotyczy to jednak kosztów przesyłki. Koszt przesyłki zwrotnej w takiej sytuacji również ponosi Kupująca / Kupujący. Nie będę odbierać przesyłek zwrotny, nadanych na mój koszt!
Wysyłka
Listem zwykłym (list ekonomiczny i list priorytetowy) wysyłam jedynie na odpowiedzialność KUPUJĄCEGO / KUPUJĄCEJ tzn., że jeśli przesyłka nie dotrze pod wskazany adres, z winy zagubienia przez Pocztę Polską, nie zwracam wpłaconych pieniądzy.
Darmowa wysyłka!
Jeśli Twoje zakupy przekroczą łączną kwotę 100 zł - nasz sklep pokryje koszty wysyłki listem poleconym ekonomicznym / paczką ekonomiczną!
Skala ocen
stanu sprzedawanych przeze mnie książek (zarówno nowych, jak i używanych):
Książki najpierw dzielę na nowe i używane. Książki używane, o miękkiej oprawie mają ślady czytania na ich grzbiecie - zagięcia / załamania. Jeśli książka nie posiada takowych - uznaję ją za nową. Wyjątek stanowią książki o twardej oprawie, których zasada ta nie dotyczy!
Potem określam stan książki (zarówno nowe jak i używane) wedłu poniższej oceny:
  • IDEALNY / IDEAL - brak śladów użytkowania! Książka nowa, jak z księgarni! Jeśli jest w ten sposób oceniona, możesz spokojnie przeznaczyć ją np. na prezent.
  • BARDZO DOBRY / VERY GOOD - mogą mieć delikatne wgniecenia lub otarcia, ale są one pojedyńcze i minimalne, tak, że książka wyglada prawie jak nowa. Książka może mieć podpis długopisowy poprzedniego właściciela.
  • DOBRY / GOOD - książka może mieć głębsze wgniecenia, otarcia, ślady pozaginanych narożników, ale są to zwykłe ślady czytania - zwykle jedno- lub dwukrotnego. Książka może mieć podpis długopisowy poprzedniego właściciela.
  • ŚREDNI / AVERAGE - książka intensywnie użytkowania, czytana wielokrotnie, co najbardziej widać na grzbiecie i okładce - ślady otarć, zagięć, czasem przebarwienia, możliwe ślady zalania - nieznacznie pomarszczone kartki i/lub okładka. Czasem pojedyńcze kartki mogą być luzem. Książka może być też w niektórych miejscach nieznacznie rozdarta. Może mieć też podpis długopisowy poprzedniego właściciela.
Określenie PLUS oznacza, że książka jest w nieco lepszym stanie niż opisany powyżej, natomiast określenie MINUS oznacza, że może mieć stan minimalnie gorszy niż zamieszczony powyżej
Najlepsze ksiązki w najlepszych cenach!

Witam na jednej z wielu moich aukcji!

Prowadzę księgarnię internetową i antykwariat obcojęzyczny.

Na tej aukcji chcę zaproponować zakup angielskojęzycznej publikacji:

 

tytuł / title: The Scent of Magic

seria / serie: The second book in the Doomspell series

autor / author: Cliff McNish

wydanie / publication: 2003 Orion

format / size: 13 cm X 20 cm

ilość stron / pages: 215

ISBN: 1-84[zasłonięte]-054-3

typ / type: używana / used

stan książki / condision of book: dobry minus / good minus (niewielkie zagięcia na krawędzi okładki; niewielkie ślady zalania na kilku ostatnich stronach)

Opis treści / summary:

All over the world children are discovering they have magical powers. But the reason is that the evil witches of the planet Ool are determined to avenge Dragwena's death by manipulating an army of children and fighting the good wizards. Rachel's own powers are tested to the full.

 

THE SCENT OF MAGIC Cliff McNish ____ TANIA WYSYŁKA

Przy zakupie kilku książek - bardzo proszę o kontakt w celu ustalenia łącznego kosztu przesyłki!

Dodaj mnie do ...
Bezpieczne opakowanie
Książki pakowane są w indywidualnie dopasowywaną folię bombelkową i szary papier. Wszystko po to, aby książka nie przesuwała się w trakcie transportu i nie została uszkodzona. Koszt opakowania ZAWSZE wliczam w cenę sprzedawanej publikacji.
Inne moje książki (kliknij):
Copyright: archeoexpert_pl       design: Ania Jaskulska