The Corrs - In Blue (Special Edition)
143 Records, 2000
Używana, stan bdb
15082 : 1.00/XB000065SZI
Lista utworów:
1-01. Breathless
1-02. Give Me A Reason
1-03. Somebody For Someone
1-04. Say
1-05. All The Love In The World
1-06. Radio
1-07. Irresistible
1-08. One Night
1-09. All In A Day
1-10. At Your Side
1-11. No More Cry
1-12. Rain
1-13. Give It All Up
1-14. Hurt Before
1-15. Rebel Heart (Instrumental)
2-01. Somebody For Someone (Acoustic)
2-02. No More Cry (Acoustic)
2-03. Radio (Acoustic)
2-04. At Your Side (Acoustic)
2-05. Love In The Milky Way (Previously Unreleased)
2-06. Looking In The Eyes Of Love (Previously Unreleased)
2-07. Haste To The Wedding (Live)
Kliknij by wyszukać więcej albumów tego artysty: The Corrs lub wytwórni: 143 Records
Wysyłka z UK. Koszt: 8zł za każdy przedmiot (poczta lotnicza, zazwyczaj 10-14 dni).
Z przyczyn logistycznych nie ma możliwości łączenia przesyłek, każdy album pakowany i wysyłany jest osobno. |
1. Z przyczyn logistycznych nie ma możliwości łączenia przesyłek, każdy album pakowany i wysyłany jest osobno (tak, naprawdę). Koszty nie podlegają negocjacji bez względu na wielkość zamówienia.
2. Ponieważ wszystkie przedmioty dostępne są na zamówienie nie jestem w stanie udzielić szczegółowych informacji na temat konkretnego egzemplarza. Stan deklarowany w opisie jest gwarantowany przez mojego dostawcę i może być podstawą reklamacji. Niekiedy może pojawić się różnica o której nie jestem w stanie ostrzec z góry, np. inna okładka (np. w przypadku wydania US zamiast UK) lub inny rok wydania (data w tytule to zazwyczaj informacja kiedy album miał pierwsze wydanie). Jeśli zależy Ci na konkretnym wydaniu proszę o zadanie pytania w celu uniknięcia nieporozumień.
3. Przedmioty wysyłane są w większości z Wielkiej Brytanii, w rzadkich przypadkach z USA lub Niemiec. Koszt przesyłki nie ulega zmianie, może zmienić się czas dostawy. Czas dostawy to zazwyczaj 10-14 (UK) lub 15-20 (USA) dni. Regulamin Royal Mail pozwala na zgłoszenie reklamacji dopiero po upływie 25 dni od nadania (5-6 tygodni dla wysyłki z USA), w przypadku ew. opóźnienia proszę o kontakt dopiero po tym terminie.
4. Po zakupie proszę o jak najszybszą zapłatę. Informacje o egzemplarzu są aktualne w czasie trwania aukcji i w momencie zakupu, nie mogę zagwarantować że wciąż będą po jej zakończeniu. "Wypłata w przyszłym tygodniu"? Kup w przyszłym tygodniu.
5. W przypadku zaginięcia przesyłki lub niezgodności z opisem nie ma najmniejszych problemów z reklamacją. Sposób jej rozwiązania (wysłanie kolejnego egzemplarza lub zwrot pieniędzy) zależy od decyzji mojego dostawcy.
6. W przypadku zainteresowania zachęcam do zakupu: jeśli zmieni się dostępność u dostawcy przedmiot może jedynie podrożeć lub zniknąć.
|