Przed zakupem proszę zapoznać się ze stroną o mnie
.
KOSZTY WYSYŁKI 2 I WIĘCEJ SZTUK ZAMIESZCZAM NA STRONIE O MNIE!
821[zasłonięte]701124
Black Seeds jedni z najważniejszych przedstawicieli nowego nurtu na pograniczu reggae/funku i soulu. Pochodzący z Nowej Zelandii 10-osobowy kolektyw podbił Europę fuzją wakacyjnej wibracji, ciepłych klawiszy i rozłożonych na kilka głosów harmonii, a ich album „Into The Dojo” okazał się największym bestsellerem Sonar Kollektiv, przebijając nawet projekty samej Jazzanovy!! Ciekawostką jest, ze lider grupy Brett Mackenzie jest też cenionym aktorem, wcielił się m.in. w postać elfa Figwita w trylogii „Władca Pierścieni”.
Płyta oryginalna, NOWA, ORYGINALNIE ZAFOLIOWANA, Z TYŁU PUDEŁKA W JEDNYM ROGU KILKA MAŁYCH PĘKNIĘĆ.
Na wpłatę czekam maksymalnie 3 tygodnie – po tym czasie wystawiam negatywny komentarz oraz wystawiam przedmiot ponownie.
Nie wysyłam za pobraniem!
Przesyłkę wysyłam zazwyczaj w ciągu 48 godzin od wpłynięcia należności na moje konto.
WAŻNE! KUPUJĄCY KUPUJĄC TEN PRODUKT JEDNOCZEŚNIE UPOWAŻNIA SPRZEDAJĄCEGO DO ZAWARCIA UMOWY NA USŁUGI POCZTOWE W IMIENIU I NA RZECZ KUPUJĄCEGO.