Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. OK Polityka Prywatności Zaakceptuj i zamknij X

TELEWIZOR TOSHIBA 32W1333DG TOMSAT.EU CZERWIONKA!

30-01-2014, 15:19
Aukcja w czasie sprawdzania była zakończona.
Cena kup teraz: 999 zł     
Użytkownik t_witek67
numer aukcji: 3889936424
Miejscowość Czerwionka-Leszczyny
Wyświetleń: 6   
Koniec: 30-01-2014 15:04:55

Dodatkowe informacje:
Full HD: Nie
Odświeżanie: 50 Hz
Tuner DVB-T: MPEG-4
Stan: Nowy
Format ekranu: 169
Przekątna ekranu (cale): 32.00
Złącza: Kompozyt, Euro, HDMI, D-SUB, USB
info Niektóre dane mogą być zasłonięte. Żeby je odsłonić przepisz token po prawej stronie. captcha

Główne cechy i najważniejsze funkcje

Filtr grzebieniowy 3D

Oddziela sygnały luminancji i chrominancji w 3-wymiarowym zakresie, w celu wyeliminowania przebarwień, przejaskrawienia i tzw. pełzania punktów, które negatywnie wpływają na jakość obrazu. Filtr grzebieniowy 3D dokonuje porównań pole po polu obrazu telewizyjnego i dokładnie oddziela obraz kolorowy od obrazu czarno-białego, a następnie usuwa punkty "wiszące" w pionie i poziomie oraz punkty pełzające. W efekcie uzyskuje się bardzo ostry obraz.

HD Ready

Określa zgodność danego sprzętu ze standardem HDTV. Nie oznacza to jednak, że dany sprzęt zagwarantuje nam wykorzystanie pełni możliwości odbieranego sygnału. Zazwyczaj oznaczenie to sugeruje jedynie podwyższoną rozdzielczość ekranu (rzadko osiągającą pełne 1920x1080 standardu 1080i/p) i/lub obecność gniazda Hdmi, jednakże brak takiego oznaczenia na sprzęcie nie musi oznaczać braku kompatybilności z sygnałem HDTV.

LED

Technologia podświetlenia, która umożliwia uzyskanie lepszego jakościowo obrazu bez obniżenia wydajności. LED zawiera pełną matrycę diod i wykorzystuje technikę lokalnego zmniejszania natężenia światła w celu uzyskania precyzyjnej kontroli nad obrazem. Ekrany z podświetleniem diodowym posiadają szereg zalet nad tymi podświetlanymi tradycyjnie za pomocą katod CCFL. Podświetlenie diodowe jest dużo bardziej energooszczędne oraz zajmuje znacznie mniej miejsca, a także jest trwalsze. Diody w porównaniu do lamp mogą świecić o 30 000 godzin dłużej, dzięki czemu ekrany dłużej zachowują swoje fabryczne parametry.

DNR

Dana funkcja daje możliwość automatycznego filtrowania i zniżenia szumów obrazu. Dzięki temu podwyższa się jakość obrazu, szczególnie w przypadku słabych sygnałów wejściowych.Cyfrowe przetwarzanie odtwarzanych przez magnetowid obrazów umożliwia redukcję szumów i zakłóceń spowodowanych przez taśmy niskiej jakości i zużyte kasety z wypożyczalni.

Dolby Digital Plus

Dolby Digital Plus to kodek bazujący na rozwiązaniach Dolby Digital. Pozwala na obsługę kanałów o większej ilości niż np 7.1. W porównaniu z Dolby Digital wyróżnia się większą przepustowością (strumień danych dla Dolby Digital wynosi 640 Kb, w Dolby Digital Plus został poszerzony do 6 Mb), przez co wzrasta jakość dźwięku.

Virtual Surround

Układ umożliwia wygenerowanie pełnowartościowego dźwięku otaczającego 5.1 przy zastosowaniu tylko jednego bądź trzech źródeł dźwięku. Możliwe jest to dzięki inteligentnemu przetwarzaniu sygnału za pomocą specjalnego algorytmu i głośnikom z optymalnie do tego dopasowanym sposobem promieniowania. W rezultacie do słuchacza dociera dźwięk w ten sam sposób, jak w przypadku klasycznych systemów surround z pięcioma głośnikami i subwooferem.

DVB-C

Cyfrowa kompresja obrazu i dźwięku (w standardzie MPEG-2 lub coraz częściej MPEG-4) umożliwia przesłanie wielokrotnie większej liczby programów telewizyjnych i radiowych niż w przypadku analogowej telewizji kablowej przy wykorzystaniu podobnego zakresu częstotliwości. Programy przesyłane drogą cyfrową mają lepszą jakość obrazu i dźwięku. Przekaz cyfrowy cechuje również mniejsza podatność na zakłócenia.Sygnał w systemie cyfrowej transmisji programów DVB-C doprowadzany jest do terminali abonenckich (Set-Top-Box). DVB-C pozwala na dystrybucję sygnałów pochodzących z dowolnej sieci szkieletowej (ATM, SDH, IP, satelitarna), a także programów i usług jakie oferuje lokalny operator sieci kablowej.

DVB-T

Standard telewizji cyfrowej DVB nadawanej naziemnie, opublikowany po raz pierwszy w roku 1997. Cyfrowe wideo, dźwięk i dane dodatkowe są przesyłane w strumieniu transportowym MPEG przy użyciu modulacji COFDM. Do kompresji audio/wideo wykorzystano standard MPEG-2, zastąpiony ostatnio przez MPEG-4 (H.264).

EPG

Ekranowy przewodnik po programach telewizyjnych.

Component Video

Złącze Component oferuje wyższą jakość przesyłanego sygnału niż standardowe złącze RGB. Poprzez wykorzystanie tego typu gniazd możliwe jest przesyłanie sygnału z jak najmniejszymi stratami. W tym wypadku mamy do czynienia z trzema niezależnymi kanałami, rozdzielającymi zarówno sygnał luminacji każdej ze składowych koloru jak i samą kolorowość, czyli Y, Y-R, Y-B. Dodatkowo informacje dla każdego ze składowych koloru przesyłane są w oddzielnych kablach, dzięki czemu nie występują interferencje (nakładanie się fal) pomiędzy kanałami. W rezultacie otrzymujemy obraz w najczystszej postaci, bez zakłóceń, wyjątkowo szczegółowy. Do tej pory tego rodzaju rozwiązania były stosowane tylko w sprzęcie profesjonalnym wykorzystywanym w telewizji.

HDMI

High Definition Multimedia Interface (HDMI) jest technologią zdolną do przesłania nieskompresowanej wiązki sygnału oraz dźwięku w formacie 7.1. Sygnał jest przesyłany w formie cyfrowej, więc różnego typu zakłócenia nie wpływają na jakość sygnału. Obsługuje sygnały video o standardowej, zwiększonej oraz dużej rozdzielczości, jak również standardowe i wielokanałowe sygnały audio. Zalety interfejsu HDMI to nieskompresowany cyfrowy sygnał video, przepustowość do 5 gigabajtów, pojedyncze złącze (zamiast kilku gniazd) oraz komunikacja pomiędzy źródłem obrazu, a telewizorem cyfrowym.

USB

Universal Serial Bus. Technologia pozwalająca na szybkie i proste podłączenie i zainstalowanie różnych urządzeń do urządzenia głównego. USB pozwala na podłączenie wielu urządzeń przy wykorzystaniu jednego portu. Może transmitować sygnał o różnej jakości do cyfrowego standardu MPEG 2 włącznie. Jest zgodna ze standardem Plug and Play.

Specyfikacje

 

Parametry Ogólne

Model na rok 2013
Seria W1333
Kolor Czarny
Typ telewizora LED
Obraz 3D NIE
Technologia 3D Nie dotyczy
Zgodność z wymogami odbioru cyfrowej telewizji naziemnej TAK
Załączone wyposażenie Pilot, Podstawa, Baterie do pilota
Gwarancja 24 miesiące

Parametry Obraz

Przekątna ekranu [cal] 32
Przekątna ekranu [cm] 80
Format ekranu 16/9
Format HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Kontrast dynamiczny High
Jasność [cd/m2] 300
Czas reakcji [ms] 20
Optymalizacja obrazu Active Motion Rate 50 Hz
Częstotliwość odświeżania [Hz] 50
Kąt widzenia poziomy [stopnie] 178
Kąt widzenia pionowy [stopnie] 178
Zastosowane technologie Filtr grzebieniowy 3D, HD Ready, LED, DNR

Parametry Dźwięk

System fonii Stereo Nicam
Dźwięk przestrzenny TAK
Moc głośników [W] 12
Ilość głośników 2 głośniki
Subwoofer NIE
Zastosowane technologie Dolby Digital Plus, Virtual Surround

Parametry Tuner

Tuner analogowy TAK
Tuner cyfrowy DVB-T, DVB-C, DVB-C HD
Liczba programów 800
Zastosowane technologie DVB-C, DVB-T
Inne PAL BG/I/DK SECAM BG/DK/L NTSC BG 4.43

Parametry Funkcje

Menu Język polski
Konfiguracja Menu wyświetlane na ekranie (OSD), Automatyczne instalowanie, Blokada rodzicielska
Funkcje 3D Nie dotyczy
Funkcje obrazu Cyfrowa redukcja szumów, Tryb 4:3, Regulacja temperatury koloru, Tryb dynamiczny, Tryb gracza, Tryb filmowy, Tryb PC, Tryb standardowy, Tryb sportowy, Stopklatka, Automatyczne wykrywanie formatu, Ręczne ustawianie formatu
Teletekst TAK
Pamięć stron teletekstu 1000
Tryb hotelowy TAK