|
Na wstępnie zaznaczam, iż nie jestem handlowcem, nie sprowadzam towarów z usa itd. Robię porządki, w związku z przeprowadzką i potrzebą gotówki jestem zmuszony wyprzedać kilka przedmiotów.
Mam do sprzedania NOWY NIETRAFIONY PREZENT
JEST W STANIE IDEALNYM - JAK NOWY. NIE MA NA NIM ŻADNYCH ŚLADÓW UŻYCIA. ROZPAKOWANY, NIGDY NIE UŻYWANY.
Mam na niego polski rachunek z jednego ze sklepów.
MOŻNA DZWONIĆ I KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY:
530 [zasłonięte] 255 - ODBIÓR OSOBISTY I TESTY W JELENIEJ GÓRZE.
Nowoczesny, oszczędny i mega mobilny telewizor LED 10,1” Mistral MI-TV1011
LEPSZA JAKOŚĆ OBRAZU, NISKI POBÓR PRĄDU
Dzięki podświetlaniu LED, jakość otrzymywanego obrazu jest nieporównywalnie wyższa niż w przypadku paneli TFT. Dzięki zastosowaniu technologii LED znacznie spada również zużycie prądu (nawet 80% w porównaniu do standardowych telewizorów TFT).
ZASILANIE 12V/24V/230V/AKUMULATOR
Poza standardowym zasilaczem sieciowym do zestawu dołączony jest zasilacz 12V/24V, tym samym produkt ten jest idealnym rozwiązaniem zarówno do domu, jak i do samochodów, czy nawet jachtów. Wbudowany akumulator zapewni także pracę urządzenia przez kilka godzin, z dala od źródła prądu.
MEDIA PLAYER USB & HDMI
Telewizor Mistral MI-TV1011 odtwarza najpopularniejsze formaty video i audio z przenośnych pamięci USB lub przenośnego dysku twardego. Nie brakuje też możliwości przeglądania na ekranie telewizora zdjęć zapisanych w formacie cyfrowym. Interfejs HDMI zapewnia wsparcie dla pełnej gamy urządzeń źródłowych HD, takich jak odtwarzacze Blu-ray, konsole, kamery czy zgodne komputery.
TUNER DVB-T MPEG-4
Produkt posiada tuner DVB-T w standardzie polskim (DVB-T MPEG-4 AVC/H.264), umożliwiający odbiór bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej w wysokiej jakości
| Gwarancja |
2 lata w serwisie zewnętrznym |
| technologia wykonania |
LCD |
| typ podświetlenia |
LED |
| przekątna ekranu |
10 cali |
| rozdzielczość nominalna |
1024 x 600 piksele |
| kontrast |
500:1 |
| czas reakcji plamki |
5 ms |
| tuner 1 (typ) |
cyfrowy (DVB-T) |
| głośniki |
tak |
| gniazda wejściowe |
1 x USB |
| 1 x HDMI |
| AV |
| gniazda wyjściowe |
słuchawkowe |
| AV |
| gniazdo HDMI |
1 |
| pilot |
tak |
| telegazeta |
tak |
| kolor obudowy |
czarny |
| szerokość |
245 mm |
| wysokość |
160 mm |
| głębokość |
20 mm |
| dodatkowe informacje |
zasilacz sieciowy 230V |
| zasilacz samochodowy 12V/24V |
| inne cechy |
nagrywanie programów na dysk zewnętrznych (dysk do 1TB) |
| zintegrowany akumulator do 2 godzin pracy |
|
|